Paberkite druskos ant balto lapo: apsaugos nuo paties blogiausio

Druska laikoma svetingumo ir gerovės simboliu, bet ją naudoja ir efektyviai gynybai nuo blogio. Paprastos druskos pagalba galima apginti ne tik save, bet ir savo namus, išsivaduoti nuo bet kokio negatyvo ir pritraukti į savo gyvenimą gerovę. Amuletai iš druskos populiarūs nuo neatmenamų laikų.

19

Unikali druskos savybė pasireiškia dėl ypatingos kristalinės struktūros. Tai leidžia druskai sugerti energetiką ir pakeisti ją. Be to, druska visiškai ištirpsta vandenyje, dar viename puikiame energijos laidininke.

Visa tai leidžia druską naudoti amuletų kūrimui, kurie padeda susidoroti su negatyvia energija ir transformuoją ją į teigiamą.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtinas citrinos ir druskos poveikis

Nuo nužiūrėjimo 

Apsisaugoti nuo nužiūrėjimo galima užkalbėtos druskos pagalba. Iš pradžių reikia stiklinėje šventinto vandens ištirpinti žiubsnelį druskos ir tarti:

„Blogį nuo savęs pašalinu, apsaugą atkuriu. Druska visą negatyvą paima, mane švariu palieka.“

Nugerkite gurkšnį, o likusiu vandeniu nusiprauskite, kad pašalintumėte negatyvą. Tada paimkite nedidelį maišelį, priberkite į jį druskos, įdėkite džiovinto pelyno, šakelę šermukšnio ir tarkite:

„Blogis manęs nepalies, pro šalį praeis. Kol amuletą nešioju, bet kokią bėdą atspindžiu.“

Susikurtą amuletą reikia nešioti su savim, kad niekas negalėtų jums pakenkti. Tokius maišelius pasidaryti galima ir namų apsaugai. Juos kabina virš lauko durų arba deda ant palangių, kad blogis negalėtų įeiti į namus.

Saują druskos padėkite ant balto popieriaus lapo. Uždekite žvakę ir įsižiūrėkite į jos liepsną. Įsivaizduokite apsauginį barjerą, kuris jus supa ir uždengia nuo bet kokio negatyvo. Paimkite žiogelį, palaikykite virš liepsnos, po to įdėkite į druską.

Suberkite druską su žiogeliu į maišelį ir tarkite:

„Nei viena pikta mintis manęs nepalies, nei vienas pavyduolis į mano pusę neatsisuks. Druska mane apsaugos, žiogelis bėdas nuvys.“

Žiogelį palaikyti druskoje per naktį, po to įsegti į vidinę drabužių pusę. Laikas nuo laiko tokią apsaugą įdėti į druską kad atsikratyti neigiamos energetikos. Naudotą druską šiuo atveju suberti į kanalizaciją ar pakasti po sausu medžiu.

Šaltinis: anomalija.lt


Rašyti komentarą...
P
Prietaringas
2018-09-27 16:40:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar labai patartina druska issitrinti viena gera vieta, irgi visus negatyvumus isvalo....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų