Paaiškėjo princo Philipo mirties priežastis: buvo manyta visai kitaip

Balandžio mėnesį Jungtinė Karalystė išgyveno skaudžią netektį – eidamas 100-uosius metus mirė karalienės Elizabeth II sutuoktinis, Edinburgho kunigaikštis princas Philipas. Jo gyvybė užgeso Windsoro rūmuose, ten pat įvyko ir laidotuvių ceremonija.

Praėjus kelioms savaitėms po laidotuvių, oficialiai paskelbta ir princo Philipo mirties priežastis. Kadangi princas iki tol ilgą laiką praleido ligoninėse, buvo manyta, kad jo širdis sustojo neatlaikiusi infekcijos ar atliktos širdies operacijos.

Tačiau kaip paskelbė Buckinghamo rūmai, princo mirtis buvo natūrali senatvinė, jo mirčiai įtakos neturėjo jokios užklupusios ligos. Išraše dar kartą priminta, kad princo gyvybė užgeso ramiai, be skausmų.

Mirties liudijimas patvirtintas karališkųjų medicinos namų vadovas – seras Huwas Thomas. Jis išrašytas balandžio 13 d., praėjus keturioms dienoms po princo mirties. Jungtinėje Karalystėje asmens mirtį privaloma užregistruoti per penkias dienas.

Terminas „senatvinė mirtis“ šalyje taikoma žmonėms, kurie Anapilin iškeliauja perkopę 80-metį.


Rašyti komentarą...
R
Rožė
2021-05-05 20:22:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia tai teisingas sprendimas. O pas mus - beveik 100-metis, o aiškinama, mirė nuo Covido, nuo to, ano. Piktinamasi, kad kažko nesužiūrėjo, nepamatė. Baikit, ateina laikas, kai žmogaus gyvenimo laikrodis tiesiog sustoja.
Atsakyti
-12

A
Apolonija
2021-05-05 20:51:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sulaukus 80 metų, nemanau. kad gali padėti gydytojai ar jų skiriami vaistai. nebent tik vaistai nuo skausmo. Tai mano nuomonė nes ne itin daug to gyvenimo beliko.
Atsakyti
-8

s
senjore
2021-05-08 09:24:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai o neieskoti mirties priezasties
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų