• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tiek princas Williamas, tiek princas Harry lankė kitą privačią mokyklą nei jų tėvas ir senelis, ir paaiškėjo, kad tam galėjo būti labai liūdna priežastis.

Tiek princas Williamas, tiek princas Harry lankė kitą privačią mokyklą nei jų tėvas ir senelis, ir paaiškėjo, kad tam galėjo būti labai liūdna priežastis.

REKLAMA

Karališkosios šeimos gerbėjai tikriausiai žino visas jų gyvenimo smulkmenas – šeimos istoriją, santykius bei kokią mokyklą jie lankė.

Jaunystėje karalius lankė Gordonstouną, internatinę mokyklą Morėjaus mieste Škotijoje, nes jo tėvas, princas Filipas, taip pat mokėsi šioje mokykloje ir, kaip teigiama, jam ten labai patiko. Tačiau atrodo, kad jo sūnaus požiūris į šią vietą buvo visai kitoks, rašo mirror.co.uk.

Mokykla karaliui nepatiko

Pranešama, kad princo Čarlzo patirtis mokykloje nebuvo tokia, kaip jo tėvo – iš jo tyčiojosi bendramoksliai, jis net palygino ją su Colditzu, karo belaisvių stovykla, tik su škotiškais kiltais, ir teigė, kad buvimas joje buvo tarsi kalėjimo bausmės atlikimas.

Princo Čarlzo mokymosi Gordonstoune laikotarpis, kai jis buvo izoliuotas nuo bendraklasių, buvo nagrinėjamas antrajame „Netflix" serialo „Karūna“ sezone. Jo namų ilgesys taip pat buvo viešai atskleistas 1964 metų paskelbtuose laiškuose.

REKLAMA
REKLAMA

„Čia toks pragaras, ypač naktimis. Dabar praktiškai visai nemiegu. Žmonės mano bendrabutyje yra bjaurūs, – rašė jis. – Dieve mano, jie baisūs, nežinau, kaip kas nors gali būti toks bjaurus.“

REKLAMA

Taigi, kai atėjo laikas princo Čarlzo vaikams lankyti mokyklą, atrodo, jis nusprendė juos siųsti kitur, todėl princai Williamas ir Harry išvyko į Itono koledžą. Šią mokyklą galėjo lankyti ir princas Čarlzas, tačiau manoma, kad Edinburgo kunigaikščio teigimu ji buvo per arti Vindzoro ir Londono, todėl jis nebūtų turėjęs jokio privatumo.

Kai 1995 metais Williamas pradėjo lankyti Itono koledžą, jis tapo pirmuoju vyresniuoju karališkosios šeimos nariu, lankančiu šią Berkšyro mokyklą, tačiau šis koledžas jaunuoliui buvo svarbus ir dėl to, kad jame mokėsi princesės Dianos brolis ir tėvas.

REKLAMA
REKLAMA

Per daugelį metų mokymo įstaigoje mokėsi ir kiti karališkosios šeimos nariai, įskaitant mirusios karalienės Elžbietos pusbrolius princą Edvardą, Kento hercogą, princą Ričardą, Glosterio hercogą, ir Kento princą Maiklą.

Harry pradėjo mokytis Itone 1998 metais, tačiau jis vėliau pasakojo, kad jam buvo skaudu, kai jo vyresnysis brolis pasakė norįs, kad,  kol mokosi šioje mokykloje, jie apsimestų nepažįstantys vienas kito.

Šių metų pradžioje duodamas interviu CBS laidai „60 minučių“ princas Harry papasakojo Andersonui Cooperiui apie žiaurią brolio pastabą koledže.

Kai A. Cooperis priminė princui apie brolio pasiūlymą apsimesti nepažįstančiais vienas kito, Harry atsakė, jog tuo metu tai buvo skaudu ir jis negalėjo to suprasti bei priėmė tai labai asmeniškai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų