naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuotaka siaubūnė atskleidė, kaip ji planuoja paprašyti savo geriausios draugės per vestuves užsidėti peruką po to, kai draugė nugrimzdo į sunkią depresiją ir nusikirpo plaukus.

Nuotaka siaubūnė atskleidė, kaip ji planuoja paprašyti savo geriausios draugės per vestuves užsidėti peruką po to, kai draugė nugrimzdo į sunkią depresiją ir nusikirpo plaukus.

REKLAMA

Anoniminė būsima nuotaka, kuri, kaip manoma, yra iš Jungtinės Karalystės, socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino įrašu, kuriame prašoma patarimo, kuris vėliau buvo paskelbtas „Reddit“ grupėje „Vestuvių gėda“.

„Taigi tai skambės lyg esu nuotaka siaubūnė, tačiau viena iš mano pamergių neseniai susirgo depresija ir nusprendė nusikirpti VISUS plaukus. Turėjau tokią gražią idėją, kad visos mano pamergės bus ilgais plaukais. Ar būtų neteisinga paprašyti jos užsidėti peruką?“, – rašė būsima nuotaka.

Stojo ginti pamergės 

Netrukus forumo vartotojai puolė ginti pamergės, kuri susidūrė su psichinės sveikatos sutrikimais.

REKLAMA

„Paprastai pamergė yra tau artimas žmogus, kuris tau rūpi... Malonu žinoti, kad jos pirmoji mintis buvo vestuvės, o ne jos draugų sveikata“, – rašė vienas vartotojas, o antrasis pridėjo: „Pamergės nėra papuošimai.“

REKLAMA

Savo įraše „Facebook“ būsima nuotaka pridėjo: „Ji su tuo buvo susidūrusi ir praeityje, tada dėvėjo perukus svarbioms šventėms, jubiliejams ir kitiems, kuriuose norėjo turėti ilgus plaukus.“

Tačiau išsamus jos pasiaiškinimas nepakeitė daugumos nuomonės, kuri moterį kritikavo ir priekaištavo, kad jos savanaudiški poreikiai yra svarbiau nei pamergės psichinė sveikata, rašo „Daily Mail“.

„Kodėl žmonės mano, kad pasaulis sukasi aplink jų vestuves??? Svečių gyvenimas neturi nieko bendra su jūsų vestuvėmis. Jų kūnai, plaukai, oda. Ir drabužiai neturi nieko bendra su jūsų vestuvėmis.

REKLAMA

Jų psichinė sveikata neturi nieko bendra su jūsų vestuvėmis (išskyrus tai, kad ji pablogėja), Tai visiškai nerealu, nežinau, kodėl tai normalu mūsų kultūroje. Jūs tuokiatės, o ne gydote vėžį. Visi tai gali padaryti“, – piktinosi „Reddit“ vartotojas.

Kitas šokiruotas vartotojas pašaipiai komentavo: „Man patinka, kaip ji didžiosiomis raidėmis parašė VISUS, kad sukeltų šoką kitiems. Taip, aš žinau, kad ji yra nelaiminga ir serga depresija, bet tai buvo VISI jos plaukai. Jei ji būtų tokia prislėgta, galbūt ji turėjo tik pasitrumpinti išsišakojusius galiukus, bet tai buvo VISI jos plaukai. VISI.

REKLAMA
REKLAMA

Akivaizdu, kad tai pabrėžia, jog užėjęs epizodas buvo rimtas, tačiau tai buvo VISI jos plaukai. VISI. Įsivaizduokite tai savo vestuvėse, tiesa?“

Tačiau kiti teigė nematantys problemos paprašyti draugės užsidėti peruką, jei ji tai padarė anksčiau.

„Jei ji nešiojo perukus, nematau tame problemos. Neskaitant to, kad apie tai parašėte socialinėse medijose, kad kiti tai pamatytų ir pakomentuotų“, – komentavo vienas vartotojas.

Antrasis rašė: „Taip, sutinku. Jei ji įprastai nenešioja perukų ir visada vaikšto plika, manau, būtų nemandagu to klausti, bet jei ji apskritai nešioja juos oficialiems renginiams, atrodo, kad ji tikriausiai tai darytų vestuvėms.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų