Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuotaka atšaukė vestuves, kai sužinojo tamsią paslaptį. Pasirodo, kad jos mama mokėjo jaunuoliui už pasimatymus.

Nuotaka atšaukė vestuves, kai sužinojo tamsią paslaptį. Pasirodo, kad jos mama mokėjo jaunuoliui už pasimatymus.

REKLAMA

Kai būsimoji nuotaka sužinojo, kad jos mama mokėjo sužadėtiniui, ji labai įširdo. Nors jai  pasirodė keistoka, kad vos po dviejų pažinties mėnesių vaikinas pasipiršo, tačiau ji sutiko tekėti, rašo dailystar.co.uk.

„Viskas vyko taip greitai ir aš buvau įsimylėjusi iki ausų, o kai ant piršto užmovė žiedą su didžiuliu deimantu, aš pasakiau „taip“ – juk nieko neprarandu!”, − pasakojo mergina.

Pora labai norėjo susituokti ir iškart pradėjo planuoti vestuves. Merginai pirmą kartą kilo įtarimas, kai jos tėvai sutiko padengti visas vestuvių išlaidas.

Sužadėtuvių žiedą nupirko mama

Ji pasakojo: „Mama man nupirko pačią nuostabiausią ir labai brangią vestuvinę suknelę. Kai aš sužadėtinio paklausiau, kodėl jo tėvai už ją nesumokėjo, tuoj pat įsikišo mano mama, teigdama, kad jie taip panorėjo, o jaunikis tvirtino, kad jo šeima neturtinga“.

REKLAMA

Mergina nepatikėjo, nes žinojo, kad už brangų sužadėtuvių žiedą mokėjo jaunikis. Ji nuvyko į juvelyrinę parduotuvę, norėdama sužinoti žiedo kainą, bet liko suglumusi, kai pardavėjas prisiminė, kas pirko žiedą.

Nuotaka pasakojo: „Pardavėjas sakė, kad tai buvo vienetinis žiedas, todėl jis prisimena, kas jį pirko. Deja, ne sužadėtinis, o mano mama... ji nupirko žiedą dar iki mums pradedant susitikinėti“.

Laimę atrado kitur 

Merginai beliko pripažinti faktą, kad viską suorganizavo jos mama. „Ji taip troško mane ištekinti, kad mokėjo už pasimatymus, už vestuves, o jam tai tebuvo pinigai“, − sakė ji.

Laimei, ši istorija turi laimingą pabaigą. Nuotaka yra biseksuali, o tai šeimai nebuvo lengva pripažinti. Išaiškėjus gėdingai apgaulei, mergina galiausiai galėjo susitikinėti su kuo tik norėjo.

„Susitikinėju su nuostabia moterimi, o su mama aš nebesikalbu“, − pridūrė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų