Nuo COVID-19 paskiepytas Nausėdos 91-erių tėtis

Vakcinos nuo koronaviruso sulaukė ir prezidento Gitano Nausėdos tėvas Antanas Nausėda. Klaipėdoje gyvenantis 91-erių prezidento tėvas jau yra gavęs abi vakcinas, kurios turėtų apsaugoti jį nuo COVID-19.

Tai naujienų portalui tv3.lt patvirtino prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

„Prezidento tėvas Antanas Nausėda buvo paskiepytas vasario mėnesį abejomis vakcinomis. Tą atliko Klaipėdos medikai, kur jis ir gyvena. Jis buvo paskiepytas sulaukęs savo eilės pagal amžiaus grupę, jam šiuo metu yra 91 metai. Prezidento tėtis ir po skiepijimosi, ir šiuo metu jaučiasi tvirtai ir puikiai – kaip visuomet“, – antradienį naujienų portalui tv3.lt teigė jis.

Pasiskiepijo tik ketvirtis vyresnių nei 80 metų senjorų

Tuo tarpu antradienį uostamiesčio savivaldybės atstovai išplatino pranešimą, kuriame teigė, kad nuo COVID-19 pasiskiepijo tik ketvirtis vyresnių nei 80 metų senjorų.

Vakcinuojant 80-ies ir vyresnius senjorus, jų paskiepyta 2,5 tūkstančio. Tikimasi, kad šis skaičius dar didės pradėjus vakcinaciją namuose.

Pasak R. Perminienės, priežasčių, kodėl senjorai vangiai vakcinavosi, yra ne viena: dalis sunerimo dėl turimų lėtinių ligų, kiti atsisakė skiepytis negalėdami rinktis vakcinos rūšies, daliai gyventojų nerimaujant dėl „AstraZeneca“ vakcinos poveikio.

„Jeigu vyresnio amžiaus asmenys išgyvena dėl savo lėtinių ligų, kaip tas skiepas paveiks, tai labai prašome iš anksto pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju prieš apsisprendžiant vakcinacijai“, – sakė ji.

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje iki šiol pirmąja doze paskiepyta apie 171,5 tūkst. žmonių arba 6,14 proc. visų gyventojų, abiem dozėmis – per 73 tūkst. žmonių – 2,62 proc. gyventojų.

Klaipėdoje pirmąja doze paskiepyta per 7,4 tūkst. arba 5 proc. gyventojų, abiem – 3,9 tūkst. arba 2,62 proc. gyventojų.

REKLAMA

Pasiskiepijo ir buvę šalies vadovai

Primename, kad tarp pirmųjų skiepą nuo Covid-19 infekcijos gavusių žmonių Vilniuje buvo ir profesorius Vytautas Landsbergis bei kadenciją baigęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma Adamkiene. Prezidentas naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kaip jaučiasi praėjus kelioms dienoms po pirmosios vakcinos.

Valdas ir Alma Adamkai, pasak prezidento, praėjus kelioms dienoms po vakcinos jaučiasi puikiai ir nejaučia nė mažiausių galimų šalutinių efektų:

„Jokių ženklų, jokių šalutinių efektų ar pojūčių, kad kažkas būtų pasikeitę neturime. Neįvyko net tai, kai sakė, kad ta vieta gali paraudonuoti ar kas. Absoliučiai niekas nepasikeitė. Puikų puikiausiai jaučiamės“.

Pasak TV3 televizijos žinių, Santaros klinikos pranešė, kad skiepijami senjorai, o tarp jų ir Adamkai, gavo „BioNTech“ ir „Pfizer“ vakciną.

Pats V. Adamkus džiaugiasi gavęs galimybę pasiskiepyti ir ragina nedvejoti dėl skiepų:

„Bendrai paėmus, viskas labai puiku. Gali pasakyti taip visiems, kurie turi kažkokių abejonių, – reikia skiepytis ir džiaugtis, kad turime tokią galimybę“.

Vasario 19 dieną V. ir A. Adamkai gavo pirmąją vakciną nuo Covid-19. Prezidentas atskleidė, kad antrasis skiepas numatytas kovo 12 dieną.


Rašyti komentarą...
R
Russ
2021-03-02 14:02:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nausėda tikriausia nesiskiepijo astrzeneca kaip senukas iš pasvalio
Atsakyti
-4

O
Onute
2021-03-02 14:35:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nauseda giria Astra Zeneka vakcina.Tai ir savo teva reikejo ja skiepinti.Aisku,ir pats ja nesiskiepins.Jis per aukstas ir per grazus siam skiepui.Nebent ta berniuka kur salia vaiksto paskiepins.
Atsakyti
-5

M
Morta
2021-03-02 13:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vitaminus suleido, ir patenkintas Nausėdos tėtušis.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų