Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mėgstate atostogauti netradicinėse vietose? Puiku, tuomet jums tiesiog būtina aplankyti Žirafų dvarą Kenijoje. Čia įrengtas ir šešių kambarių nedidelis viešbutis, kur porai dienų gali apsistoti visi, pageidaujantys betarpiškai pabendrauti su ilgakaklėmis žirafomis.

REKLAMA

Šio nepaprasto dvaro savininkai yra Carr-Hartley šeima, o pačiame dvare gyvena net aštuonios didžiosios žirafos. Tai viena rečiausių žirafų rūšių pasaulyje.

Angliško stiliaus dvaras pastatytas net 140 akrų sklype. Dvaro savininkai Tania ir Mikey patys užaugo Nairobyje, bet visuomet svajojo įsigyti sodybą, kai šis dvaras buvo parduodamas, porai tai padaryti ir panašu, kad didžiausia jų gyvenimo svajonė išsipildė – apsigyveno dvare ir gali rūpintis nykstančiomis žirafomis.

Anot dvaro savininkų, žirafos yra labai mieli ir švelnūs gyvūnai. Apie tai, kad čia užsimezga tikroji draugystė tarp gyvūnų ir žmonių pasaulio, mat dvare gyvenančios žirafos puikiai žino, kad svečiams pusryčiai patiekiami devintą ryto ir nesikuklindamos kiša savo ilgus kaklus pro langą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų