naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kada paskutinį kartą patyrėte orgazmą? Tikrai gerą, euforiją atnešantį orgazmą, priverčiantį šypsotis kelias valandas?

Kada paskutinį kartą patyrėte orgazmą? Tikrai gerą, euforiją atnešantį orgazmą, priverčiantį šypsotis kelias valandas?

REKLAMA

Jei užsiimate seksu, bet nepasiekiate didžiojo O, gali būti, kad laikas išbandyti ką nors naujo, rašo thesun.co.uk.

Niki Davis-Fainbloom yra „Practical Psychology“ sekso ir santykių ekspertė. Ji dirbo su daugybe moterų ir porų, padėjo spręsti intymumo ir seksualinio pasitenkinimo klausimus, ir sako:

„Pirmiausia, svarbu pripažinti, kad kiekviena moteris yra skirtinga, ir tai, kas tinka vienai, gali netikti kitai. “

Tačiau Niki priduria, kad yra tam tikrų būdų, kurie gali padėti padidinti tikimybę, kad moteris sekso metu patirs orgazmą. Išbandykite patys.

Išbandykite greičio mažinimo kalnelio pozą

„Aš asmeniškai rekomenduočiau „greičio mažinimo kalnelį“; paprastesnę šuniuko pozos versiją. Moteris atsigula ant pilvo ir po klubais pasideda pagalvę, kuri veikia kaip „greičio mažinimo kalnelis“.

REKLAMA

Tada partneris įeina iš nugaros, klūpėdamas ir laikydamas moterį už klubų, kad būtų stabiliau“, – aiškina Pippa Murphy, sekso ir santykių ekspertė.

REKLAMA

Ji priduria, kad labai svarbu padėti pagalvę po apačioje esančiu partneriu, nes dėl šio „greičio mažinimo kalnelio“, partneris lengviau pasiekia G tašką, esantį priekinėje makšties sienelėje, todėl bus lengviau pasiekti kulminaciją.

Nepraleiskite preliudijos

Jei jūsų partneris mėgsta iškart eiti prie reikalo, greičiausiai patirsite seksualinę nelaimę. Preliudijos metu didėja susijaudinimas, todėl didėja ir orgazmo tikimybė.

„Žmogaus smegenys yra sukurtos taip, kad patiria daugiau malonumo, kai atlygio laukimas tęsiasi ilgesnį laiką, todėl preliudija itin svarbi orgazmo sąlyga“, – sako Pippa.

REKLAMA

Ji pridūrė: „Taigi, jei jaučiate, kad jūsų partneris skuba, kontroliuokite situaciją ir paprašykite jų neskubėti. Jūs netgi galite užvesti juos ant kelio. Beje, preliudija apima ir bučinius!“

Rinkitės būti ant viršaus

Jei daugiausiai laiko lytinių santykių metu praleidžiate ant nugaros, laikas viską apversti aukštyn kojomis.

Buvimas ant partnerio padeda stimuliuoti G tašką, be to, tai leidžia jums pasirinkti tinkamą padėtį. Iš esmės, kontrolė pereina į jūsų rankas!

REKLAMA
REKLAMA

Tyrimai parodė, kad akis į akį poza, kai moterys ant viršaus, yra viena geriausių pozų, jei norite pasiekti orgazmą.

Nepamirškite klitorio

Geriausias veiksmas, kai esate viršuje? „Daugelis moterų dažniausiai praneša, kad buvimas ant viršaus „kaubojės“ pozicijoje stimuliuoja klitorį, o klitorio spaudimas padidina orgazmo tikimybę.

Tereikia įsiskverbiančiam partneriui atsigulti ant nugaros, o partnerei apžergti partnerį ir atsiklaupti“, – sako Kate Moyle, „Lelo“ sekso terapeutė ir „The Sexual Wellness Sessions Podcast“ kūrėja.

REKLAMA

Kate priduria, kad viršuje esantis partneris gali pasinaudoti partnerio krūtine kaip atrama, remtis rankomis, kad kontroliuotų įsiskverbimo ritmą ir gylį.

Pasikalbėkite

„Moteriai labai svarbu išsakyti savo partneriui savo norus, poreikius ir ribas“, – sako Niki.

Pasukite kalbą šia tema tuo metu, kai jūs ir jūsų partneris esate atsipalaidavę.

„Bendraujant galima aptarti, kokių tipų prisilietimai ir stimuliavimas teikia malonumą, taip pat apie vietas, kurių liesti nederėtų.

Moteriai taip pat gali būti naudinga kalbėtis artėjant orgazmui, kad jos partneris galėtų atitinkamai pritaikyti savo techniką“, – sako Niki.

Galbūt net norėsite parodyti savo partneriui, ką daryti. Nepatogu kalbėtis su savo partneriu? Tai gali būti didesnė problema ir galbūt laikas ją spręsti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų