Nepalankus ir net pavojingas metas Zodiako ženklams: astrologai ragina remtis savitvarda ir atidumu

Antradienis – diena, kai ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote. Astrologai pasakoja, kad šią dieną išvis geriau nieko neplanuoti. Nepervertinkite savo jėgų, įtakos, tad verčiau nesiimkite nieko atsakingo. Kai kuriems Zodiako ženklams šis laikas yra pavojingas ir reikėtų kaip mat daugiau savitvardos, atidumo.

Avinas

Nepalankus metas, tačiau, kad ir kas nutiktų, nepanikuokite ir nepriimkite lemtingų sprendimų. Jus gali mėginti versti vienaip ar kitaip pasielgti, nepasiduokite jokiam šantažui.

Tauras

Neskubinkite įvykių, neskubėkite reaguoti ir elgtis taip, kaip pasirodys pirmą akimirką, nors galite būti verčiami priimti atsakingą ir net pavojingą sprendimą. Vis dėlto geriau šiandien to nedaryti ir atidėti rytdienai atsakingą pokalbį.

Dvyniai

Gali tekti susidurti su jums dar nežinoma reikalo puse, išvysti ir slepiamus jums svarbaus asmens bruožus, tik pasistenkite išvengti susipriešinimo, nepasiduoti nusivylimui.

Vėžys

Būkite itin kritiški gautiems pasiūlymams bei išgirstoms naujienoms, kad ir kaip įtikinamai tai skambės, kadangi dabar esate pernelyg patiklūs ir neatsargūs. Labiau pasisaugokite vagių.

Liūtas

Galite pasijusti atsidūrę aklavietėje. Jei imsitės griežtų atsakomųjų veiksmų, taip ir bus. Saugokite savo sveikatą, darbo vietą.

Mergelė

Lengvabūdiškumas neatleistinas, ypač bendraujant su žmonėmis, ką nors žadant, vertinant, kritikuojant, barant, flirtuojant. Vėliau paaiškės, kad kažkas mirtinai įsižeidė, supyko ar įsimylėjo... Ir jums teks už tai atsakyti.

Svarstyklės

Gali pablogėti ne tik nuotaika, bet ir savijauta, kilti nenumatytų rūpesčių darbe. Niekur neskubėkite, viską tikrinkite ir nieko sau iš kitų nereikalaukite.

Skorpionas

Pavojingas metas, būtina atida, savitvarda. Pasistenkite labiau derintis prie antrosios pusės, prie partnerių, nei kelti savo sąlygas. Kita vertus, stenkitės kuo daugiau patys atlikti, ką galite.

Šaulys

Būtina susitelkti ir nesiimti nieko svarbaus, atsakingo. Būkite korektiški bendraudami, apdairūs su pinigais, atsargūs vairuodami.

REKLAMA

Ožiaragis

Situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų, todėl nepervertinkite savo įtakos, autoriteto bei ryšių su įtakingais asmenimis. Labai nesiremkite ir į kitus: galite nesulaukti žadėtos pagalbos.

Vandenis

Venkite būti kategoriški, ūmūs, nepraraskite lankstumo, kitaip šiuo įtemptu laiku gali imti nebepatikti viskas: darbas, namai, net mylimas asmuo. Nusivylimas bus padiktuotas laikinų emocijų, kurios anksčiau ar vėliau vis dėlto išsisklaidys.

Žuvys

Ne viskas klostysis, kaip suplanuosite, kaip norėsite, nors geriausia šiandien apskritai nieko neplanuoti: aplinkybės keisis greitai ir netikėtai.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų