Budraitytė skubiai perspėja lietuvius: „Tai – ypatingai blogas ženklas“

Šį pirmadienį vyks įspūdingas saulės užtemimas. Šiandien mėnulis kelioms akimirkoms visiškai užstos saulę. Deja, juo pasigrožėti geriausiai galės Pietų Amerikos valstybės (Čilė, Argentina ir pietinės Afrikos dalis). Tiesa, jo galia pasinaudoti gali ir lietuviai.

Pasak astrologės ir būrėjos Vaivos Budraitytės, šiemet tikri užtemimų metai. Per 2020 metus įvyko net 6 užtemimai – 4 mėnulio ir 2 saulės.

Saugokite save

Vaiva nurodo, kad saulės užtemimo metu geriausia atsikratyti visų blogų dalykų, kurių norima atsikratyti, todėl tą dieną visada rekomenduojama nevalgyti nesveiko maisto, nevartoti alkoholio ir nerūkyti.

„Tą dieną atsitinka ir daugiau nelaimingų atsitikimų, taip pat įvyksta ir daugiau nusikaltimų. Saulės užtemimo dieną reikėtų praleisti santūriai ir netgi taip kelias dienas elgtis prieš ir po užtemimo.

Jeigu žmonės nori atsikratyti ligos, skurdo ar dar kokių nors blogių dalykų tai reikėtų pažiūrėti kurią valandą jūsų mieste bus saulės užtemimas ir pasakyti sau, kad nuo tos dienos pradedate mesti svorį ar alkoholį ir taip toliau, ko norima atsikratyti.

Tačiau nepatartina pradėti kažko naujo, nes iš to nieko gero neišeis“, – įspėja ji.

Taip pat būrėja nurodo, kad dieną, kai vyksta saulės užtemimas, vairuoti reikia dar atsakingiau, nes avarijų skaičius padidėja.

Didelis užtemimų skaičius

Pasak būrėjos, šis užtemimas nebus labai pavojingas Lietuvai, nes jis įvyks tuo metu, kai Lietuvoje saulė jau bus nusileidusi.

„Šiemet buvo 6 užtemimai per metus, kai būdingi tik 4 užtemimai. Tai yra ypatingai blogas požymis. Ačiū Dievui, kad Lietuvoje vienintelė didelė problema yra koronavirusas ir tų susirgimų nėra tiek daug, kaip, pavyzdžiui, JAV.

Dabar tik beveik po 200 metų bus tokia pati situacija. Kitais metais bus jau tik 4 užtemimai – 2 saulės ir 2 mėnulio. Blogiausias poveikis yra tada, kai užtemimus galima stebėti plika akimi, tad per šį užtemimą yra viskas dar pakankamai gerai“, – sako ji.

Būrėja pabrėžia, kad beveik visą gruodį negalima pradėti nieko naujo, nes nieko neišeis.

Astrologė sako, kad ir visa koronaviruso situacija pradės gerėti Lietuvoje tik nuo sausio 9 dienos, tačiau tai dar nereiškia, kad kartu su tuo į mūsų gyvenimus ateis ir ramybė.

„Neužmirškime, kad ir Jupiteris į Vandenio ženklą pereiną iš Ožiaragio. Vandenis reiškia revoliucijas, nepasitenkinimus. Maždaug kitą metų balandį žvaigždės rodo, kad sulauksime didelio žmonių nepasitenkinimo. Revoliucijų gal nebus, bet iš tikrųjų gali būti visko“, – sako būrėja Vaiva.


Rašyti komentarą...
K
Kam to vardo...
2020-12-14 11:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kam skaitot,o paskui spjaudotės...keisti tokie žmonės...
Atsakyti
-31

O
Op
2020-12-14 11:56:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal uźdaryt reikėtų visas būrėjas, bus ramiau gyvent.
Atsakyti
-56

L
Lietuvis
2020-12-14 13:22:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokią dieną geriausiai neklausyti tokių šarlatanų sapaliojimų
Atsakyti
-48

SKAITYTI KOMENTARUS (102)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų