• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje, tačiau ne kiekviena turi finansų, kad kiekvieną mėnesį galėtų lankytis grožio salonuose ir atiduoti save į specialistų rankas. Artėjančios Motinos dienos progai – kauniečiai Gertrūda Otaitė ir Airidas Žuravliovas nusprendė suteikti 2 nepasiturinčioms mamoms šį stebuklą ir jas nemokamai pagrąžinti.

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje, tačiau ne kiekviena turi finansų, kad kiekvieną mėnesį galėtų lankytis grožio salonuose ir atiduoti save į specialistų rankas. Artėjančios Motinos dienos progai – kauniečiai Gertrūda Otaitė ir Airidas Žuravliovas nusprendė suteikti 2 nepasiturinčioms mamoms šį stebuklą ir jas nemokamai pagrąžinti.

REKLAMA

24-erių Gertrūda yra visažistė ir šia veikla užsiima dvejus metus. Mergina su šypsena kalba apie savo profesiją ir teigia, jog tai – jos sfera, kurioje ji jaučiasi tvirtai ir saugiai.

25-erių Airidas – kirpėjas. Šio amato mokytis pradėjo prieš 7 metus. Vaikinas nuo mažens mėgo tvarkyti plaukus, savo jaunesniajai sesei pindavo kasas ir jo artimieji pastebėjo, kad jis turi talento, tačiau tais laikais kirpėjo profesija Lietuvoje dar nebuvo populiari, todėl kalbas, kad galbūt Airidas užaugęs bus kirpėju visi nuleido juokais.

Tačiau vaikinas savo talento niekur nepamiršo ir jau daug metų džiugina klientus savo darbais bei taip tuo pačiu džiugina ir save, nes labai myli savo darbą.

REKLAMA
REKLAMA

Motinos dienos proga pagražins 2 mamas

Idėja Motinos dienos proga pagražinti nepasiturinčias mamas Airidui kilo visai atsitiktinai. Anksčiau vaikinas dirbo viename Vilniuje esančiame grožio salone, buvo ten įdarbintas, tačiau jautė, kad negali išreikšti viso savo talento ir norų, tačiau tada, kai perėjo dirbti ant savęs, Kaune, jis suprato, kad nori daryti pasaulį gražesniu ne tik už pinigus.

REKLAMA

„Ne visi gali sau leisti lankytis grožio salone, todėl sugalvojau šią idėją ir po savaitės paskambinau Gertrūdai. Papasakojau visas savo mintis, kad noriu skirti 2 mamoms procedūras, kokių jos tik norės – noriu padaryti 2 mamas gražias.

Gertrūda nieko nelaukusi iš karto sutiko. Mes taip įsivažiavome, mano produktų vadybininkė išgirdusi apie šią mintį taip pat nusprendė prisidėti su produktais, todėl mamoms skirsime dar ir šampūną bei kondicionierių dovanų“, – džiaugiasi Airidas.

REKLAMA
REKLAMA

Gertrūda teigia, kad jie su Airidu vienas kitą traukia kūrybiškai, jie vienas iš kito pasisemia labai daug ir stumia į priekį. Mergina pripažįsta, kad įvairios avantiūros visada pirmiausia patraukia Airidą, o ji su jo idėjomis sutinka.

„Mes visada turime bendrą suvokimą, kaip idėja turi atrodyti, visada mokame vienas kitą nuraminti, padėti ranką ant peties. Labai smagu šalia turėti žmogų, kuris žinai, kad visada tave palaikys. Todėl kartu išpildyti mamų norus tikrai nebus sudėtinga“, – šypteli pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasiryžę išpildyti visus moterų norus

Paklaustas apie tai, kokios procedūros bus atliekamos mamoms, Airidas patikina, jog jos galės rinktis viską, ko tik norės.

Galės rinktis plaukų dažymą, įvairias procedūras, jas bus galima ir kombinuoti. Jei mamos norės tiesiog galvos plovimo su masažu ar įdomaus kirpimo – mielai. Specialistai yra pasiryžę įgyvendinti visus jų norus.

Airidas sutvarkys mamyčių plaukus, o Gertrūda pasirūpins makiažu. Jos galės rinktis tiek visiškai fantastinį makiažą, tiek įprastą dieninį, kuris paryškintų moterų bruožus ir pašalintų nuovargi bent vienai dienai.

REKLAMA

„Mes bendrai norime tokiu būdu padėkoti visoms mamoms, kad mes šiandien esame čia“, – širdį glostančiais žodžiais dalinasi Airidas.

„Mūsų tikslas yra, kad jos pasijaustų sau gražios. Industrijos šiandien yra „žmogėdriškos“ ir jos valgo visus tai suteikti galimybę pasijusti gražia – yra mūsų tikslas, kad mamos išeitų laimingos. Kai specialistas gerai atlieka savo darbą, pirminė klientų reakcija būna „wow“. Būtent to mes ir sieksime“, – tikina Gertrūda.

REKLAMA

Atkreipia dėmesį į istorijos autentiškumą

Vieną mamą, kuriai gegužės 1 dieną specialistai suteiks džiaugsmą – jau rado. Airidas teigia, jog labiausiai jie susitelkia į pačios mamos gyvenimo sudėtingumą ir jo istoriją, o visą procesą norės įamžinti socialiniuose tinkluose.

„Visa tai norėsime įrašyti ir su mamų leidimu papasakoti jų istorijas: kodėl taip atsitiko, kad jos negali sau leisti nueiti kas mėnesį į grožio saloną. Žinau klienčių, kurios du kartus per savaitę apsilanko grožio salone tiesiog išsiplauti galvos ir sumoka 30–50 eurų. Kodėl kita mama negali sau to leisit?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mes atkreipsime dėmesį į istorijos autentiškumą, kad būtų įdomu žiūrėti ir pačiam žiūrovui. Taip pat atkreipiame dėmesį ir į rekomendacijų kiekį, nes kai kurias mamas rekomendavo net keletas žmonių. Mes neturime prieigų prie slaptų bazių ir negalime žinoti ar ta mama tikrai nesilanko grožio salonuose, todėl pasikliausime žmogiškumu“, – šypteli Airidas.

Šią akciją Gertrūda su Airidus rengia pirmą kartą, tačiau abu tikisi, kad tai tikrai nebus paskutinis kartas ir kad tai taps tradicija ir prie šios akcijos prisijungs ir daugiau salonų, o džiaugsmą patirti galės dar daugiau mamų.

Rekomendacijas mamų, kurioms nemokamos grožio procedūros galėtų nudažyti šią dieną visomis vaivorykštės spalvomis, galite siųsti Airidui arba Gertrūdai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų