naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praleidžiate daugiau laiko bandydami užmigti, o ne miegodami? Esate ne vieni.

Praleidžiate daugiau laiko bandydami užmigti, o ne miegodami? Esate ne vieni.

REKLAMA

Vien ilgi bandymai užmigti gali sukelti (arba tęsti) nerimą, kuris neleidžia mūsų protui atsipalaiduoti. Jeigu jūsų protas negali užmigti, jūsų kūnas irgi negali. Tačiau yra gudrybių, kurias išbandyti, kad atsipalaiduotumėte ir galiausiai saldžiai užmigtumėte, rašoma healthline.com

Kaip užmigti per 2 minutes

Populiarus karinis metodas, apie kurį pirmą kartą pranešė Sharon Ackerman, pirmą kartą aprašytas knygoje „Atsipalaiduokite ir laimėkite: čempionato pasirodymas“.

Pasak Ackermano, Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno mokykla sukūrė rutiną, padedančią kariams užmigti per 2 minutes ar greičiau. Jiems prireikė maždaug 6 savaičių praktikos, bet tai pavyko – net išgėrus kavos ir fone girdint šūvių garsus.

Sujungus meditacijos ir vizualizacijos galias, šis kvėpavimo metodas praktikuojant tampa vis veiksmingesnis. Jei sergate kvėpavimo takų ligomis, pvz., astma, prieš pradėdami pasikonsultuokite su gydytoju, nes tai gali daryti įtaką jūsų būklei.

REKLAMA

Pridėkite liežuvio galiuką prie burnos viršaus, už dviejų priekinių dantų. Ramiai įkvėpkite per nosį 4 sekundes. Tuomet sulaikykite kvėpavimą 7 sekundes. Iškvėpkite per burną, skleisdami ūžesį, 8 sekundes. Pakartokite ciklą 4 kartus.

Visą laiką laikykite liežuvį ir, jei reikia, sutraukite lūpas. Įsivaizduokite, kaip įtampa palieka jūsų kūną iškvepiant. To turėtų pakakti, kad jūsų kūnas ir mintys atsipalaiduotų ir nugrimztų į miegą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų