Nekartokite šių skutimosi klaidų: odai tik pakenksite

Didelė tikimybė, kad ir jūs darėte šias klaidas. Tyrimai atskleidė, kad daugelis žmonių neskiria pakankamai dėmesio odos priežiūrai.

Tyrimai parodė, kad dažniausiai daromos klaidos yra nepakankamai dažnas peiliukų keitimas ir nepakankamas odos paruošimas prieš skutimą.

Pasirodo, kad moterys per savaitę veido odos priežiūrai skiria apie pusvalandį, o kūno odos priežiūrai – mažiau nei 5 minutes. Apklausoje dalyvavo 2000 moterų, iš kurių 76% nurodė, kad daugiausia dėmesio skiria veido priežiūrai, rašo dailystar.co.uk

Beveik penktadalis apklaustųjų (17%) veido priežiūrai per savaitę skiria daugiau nei pusvalandį, tačiau kūno odos priežiūrai taip pat neskiria nei 5 minučių.

Daugiau nei ketvirtadalis moterų per mėnesį veido priežiūros produktams išleidžia daugiau nei 20 svarų, ir tik 7% moterų išleidžia panašią sumą kūno priežiūros priemonėms.

Tyrimą užsakiusi medicinos daktarė ir „Venus“ ambasadorė Ewoma Ukeleghe sakė: „Iš pirmo žvilgsnio matau, kaip dažnai žmonės užmiršta pasirūpinti ir pamaitinti savo kūno ir kaklo odą.“

Didžiausios klaidos, kurias darote skutantis:

1. Nekeičiate skustuvo galvutės. Daugiau nei trečdalis moterų nežino, kad skustuvus reikia keisti reguliariai. Taip užtikrinsite, kad nepaliekate plaukelių.

2. Pamirštate, kad skutimas veikia kaip odos šveitimas. 86% moterų nežino, kad odos skutimas pašalina ne tik plaukelius, bet ir negyvą odos sluoksnį.

3. Tikite mitu, kad plaukeliai ataugs greičiau arba storesni. Beveik trečdalis moterų vis dar tiki, kad skutimas pagreitina plaukelių augimą, taip pat, kad jie atauga storesni ar tamsesni.

4. Nenaudojate skutimosi putų. 71% moterų vis dar galvoja, kad skutimuisi užtenka muilo ir vandens.

5. Galvojate, kad skutimas kenkia. Trečdalis moterų vis dar tiki, kad kasdienis skutimasis kenkia odai.

Beveik trečdalis moterų taip pat prisipažino, kad nežino, kaip prižiūrėti kaklo odą, o daugiau nei pusė moterų mieliau nusipirktų naują veido kremą, nei naują skustuvą.

REKLAMA

Beveik ketvirtadalis moterų vienkartinį skustuką naudoja net keletą mėnesių, tačiau net 62% sutinka, kad skustuvą reikia keisti reguliariai.

Nepaisant to, kad net 61% moterų patiria odos suirzimą ar išsausėjimą, net trečdalis vis tiek nesirenka skustuvo, kuris atitiktų jų odos poreikius, rašo dailystar.co.uk

Olivia Hughes sakė: „Vis dar yra daug mitų, liečiančių odos priežiūrą ir skutimą. Lygiai taip, kaip rūpinamės savo veido oda, turėtumėme rūpintis ir kojomis, pažastimis, ar net kojų pirštais. Svarbiausia, kad savimi pasitikėtumėme ir jaustumėmės gerai, nesvarbu, kokiu būdu savimi rūpinamės.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų