Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Odalis Santos Mena (nuotr. Instagram)

Jauna fitneso žvaigždė mirė po nepavykusios operacijos, kuri turėjo padėti kovoti su prakaitavimu. 23-ejų mergina patyrė širdies smūgį, kai jai buvo atlikta anestezija, ir mirė.

9

Jauna fitneso žvaigždė mirė po nepavykusios operacijos, kuri turėjo padėti kovoti su prakaitavimu. 23-ejų mergina patyrė širdies smūgį, kai jai buvo atlikta anestezija, ir mirė.

REKLAMA

Jauna nuomonės formuotoja mirė, kai nepavyko jai atliekama operacija. Mergina norėjo atlikti procedūrą, kuri padėtų kovoti jai su nuolatiniu prakaitavimu, tačiau po anestezijos atlikimo patyrė širdies smūgį.

Odalis Santos Mena iš Meksikos mirė po to, kai gydytojai išbandė „viską, ką buvo galima“, kad išgelbėtų jos gyvybę.

Pranešimai pasirodę po jos mirties teigia, kad aplaidus anesteziologas neva nebuvo apmokytas skirti tinkamą vaistų dozę, rašoma dailystar.co.uk.

REKLAMA

„A Coroner“ praneša, kad Menos mirties priežastis yra anestezijos vaistų ir jos vartotų steroidų kombinacija. Taip pat teigiama, kad klinika, kuri siūlė atlikti šią greitą procedūrą, neturėjo licencijos.

Mena lankėsi „SkinPiel“ klinikoje, Gvadalacharoje, Meksikoje, po to, kai jie susitarė, kad mergina juos pareklamuos.

Klinika neturėjo teisės atlikti procedūrą

Klinikos darbuotojai bandė suteikti jaunai nuomonės formuotojai pirmąją pagalbą ir atlikti širdies masažą, rašo „New York Post“.

Policija pradėjo tyrimą ir praneša, kad dėl jos mirties kaltas nepatyręs anesteziologas. „The Sun“ priduria, kad įstaiga neturėjo licencijos atlikti šiai procedūrai.

Klinika teigia, kad gydytojas „kuo greičiau stengėsi padaryti viską, kas įmanoma“, kad padėtų Menai. Teigiama, kad jie paskambino greitajai pagalbai ir atvedė medicinos ekspertus, kurie nustatė, ar ji vartojo kokių nors kitų medžiagų. Klinika aiškina, kad Mena vartojo kreatiną, klenbuterolio ir oksandrolono jos sistemoje, apie kuriuos, anot jų, prieš procedūrą nežinojo.

REKLAMA
REKLAMA

„Pristačiusi pasirašytą formą gydytojui, ji buvo dar kartą paklausta apie vaistų ir papildų vartojimą ir [ji] žodžiu pakartojo, kad nieko nevartoja“, – tvirtino klinika.

Prieš operaciją nuomonės formuotoja, kurią „Instagram“ seka daugiau nei 147 tūkst. žmonių, savo paskyroje reklamavo šią procedūrą ir aiškino savo sekėjams, kad ji yra saugi ir efektyvi.

Menos artimieji sako, kad jaučiasi sugniuždyti po merginos mirties, o jos vaikinas po jos mirties paskelbė širdį veriantį įrašą: „Mūsų veiksmai gyvenime, aidas amžinybėje. <..> nėra prasmės čia rašyti tai, ką jaučiu savo širdyje @odalis_sm, aš tave myliu“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų