Neįtikėtina, kaip motinystės atostogas leidžia ši moteris! Nustebs visko matę

Daugeliui motinystės atsotogos siejasi su bemiegėmis naktimis ir vaiko irzlumu. Bet ar tikrai? Karen Edwards motinystės atostogas įsivaizduoja visai kitaip.

8

Ji šį laiką išnaudoja Gvatemaloje apžiūrinėdama rankų darbo audinius, besišildydama saulėje viename iš Holivudo paplūdimių ir ilsėdamasi Belizėje su savo vyru ir dviem vaikais.

Tai jau antras kartas, kai Londone gyvenanti mama savo motinystės atostogas leidžia keliaudama po pasaulį kartu su savo šeima.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama stebina visko mačiusius

Apie patirtus nuotykius ji pasakoja ir patarimais dalinasi internetiniame tinklaraštyje „Travel Mad Mum.“

Kaip ir buvo galima tikėtis, jos ir jos vyro socialinio tinklo „Instagram“ paskyros tiesiog prikimštos kvapą gniaužiančių kadrų ir mielų šeimos akimirkų.

Kūdikis nėra kliūtis kelionėms

Karen su vyru Shaunu Bayes dar 2014-aisiais nusprendė, jog gimus dukrai jie nenustos keliavę. Po gimdymo praėjus tik 10 savaičių, pora išvyko iš Londono.

Pirmąja jų stotele tapo vyro gimtinė Naujoji Zelandija, vėliau trijulė tyrinėjo pietrytinę Azijos žemyno dalį.

„Mudu esame pakvaišę dėl kelionių. Šiuo atveju esame šiek tiek savanaudžiai, nes niekaip nenorime netekti šio malonaus įpročio“, - paaiškino Karen. „Pradėjus lauktis, mes šiek tiek nustebome. Jau iš anksto buvome suplanavę kelionę, todėl nusprendėme į ją kartu pasiimti ir dukrelę.“

Kadangi Esmė augo dėmesingų tėvų apsuptyje, kurie nemėgo būti blaškomi darbų, sąskaitų už komunalines paslaugas ir reikalų tvarkymo, Karen ir Shaunas suvokė, jog dukra privalo tapti jų bendrakeleive.

„Labiausiai patiko tai, jog galėjome savo dukrai skirti visą dėmesį ir matyti kaip ji auga ir vystosi, o mūsų niekas neblaškė. Nereikėjo rūpintis namais, nereikėjo mokėti mokesčių. Tomis dienomis buvome tik mudu ir mūsų dukrytė“, - sakė moteris.

Keturiese smagiau

Šį kartą Karen į kelionę su šeima susiruošė po sūnėlio Quinno gimimo praėjus tik 9 savaitėms. Padidėjęs būrys lankėsi Ispanijoje, Kanadoje, Belizėje, Gvatemaloje ir El Salvadore.

REKLAMA

„Bandau aiškinti žmonėms, kad tai yra gerokai lengviau, nei būti namuose, nes ten atsiranda daugybė nebaigtų darbų, kuriuos būtina atlikti. Esame laimingi, galėdami keliauti“, - sakė ji.

Karen motinystės atostogos trunka 9 mėnesius, kurių 6 yra apmokami. Kol keliauja, šeima nuomoja savo namus ir gautas pajamas skiria kelionėms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų