Nausėdienė nustebino neįprastu įvaizdžiu: tokios jos dar nematėte

Po Varšuvoje, Karalių rūmų kieme, vykusios iškilmingos Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo ceremonijos Diana Nausėdienė ir Agata Kornhauser-Duda pagal joms numatytą atskirą istorinę ir kultūrinę programą lankėsi Lenkijos Prezidento rūmuose.

7

Juose abiem pirmosioms ponioms buvo surengta ekskursija, kurioje pasakota apie rūmų istoriją, Abiejų Tautų Respublikos istorinį ir kultūrinį paveldą.

Šį kartą susitikimo metu pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė traukė akį jai neįprastu įvaizdžiu. Pirmoji šalies ponia pasirinko raudonos spalvos dviejų dalių kelius siekiančiu kostiumėliu, o lauke pečius dengė tos pačios spalvos pelerina priekyje papuošta gėlės motyvu.

DJi buvo apsiavusi klasikinius tamsiai raudonos spalvos aukštakulnius, o plaukus surišusi į elegantišką kuodą, įsivėrusi kuklius, bet elegantiškus perlinius auskarus.

Vėliau D. Nausėdienė ir Agata Kornhauser-Duda bendravo tete-a-tete susitikime. Jame pirmosios ponios pasidžiaugė, kad abiejų tautų istorija bei kultūra ir šiandien yra aktualios bei reikšmingos, taip pat aptarė savo veiklas ir ateities planus.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diana Nausėdienė ir Agata Kornhauser-Duda

Prezidentas su žmona lankosi Lenkijoje

G. Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį pradėjo vizitą Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Pirmadienį čia buvo keliama iškilminga Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo ceremonijoje.

G.Nausėda jos metu akcentavo strategine partneryste grįstus dvišalius Lietuvos ir Lenkijos santykius, ypač sustiprėjusį bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityje.

Abiejų valstybių vadovai išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui, teritoriniam vientisumui ir tarptautinei Krymo platformai. Išreikštas ir bendras palaikymas Baltarusijos pilietinės visuomenės kovai už demokratinius pokyčius, nurodo Prezidentūra.

Pasak pranešimo, Lietuvos ir Lenkijos vadovai sutarė kurti ambicingą Europos Sąjungos Rytų partnerystės politiką bei ir toliau teikti paramą kaimyninių šalių reformoms.

REKLAMA

Prezidentai atkreipė dėmesį į strateginių Lietuvos ir Lenkijos infrastruktūros projektų svarbą dvišaliams santykiams. Jie sutarė užtikrinti sklandų projektų „Via Baltica“ ir „Rail Baltica“ įgyvendinimą bei elektros tinklų sinchronizacijos su kontinentine Europa projekto spartinimą.

Iškilmingame Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo renginyje kartu su Lietuvos prezidentu ir pirmąja ponia dalyvaus ir Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Ukrainos vadovai su sutuoktiniais.


Rašyti komentarą...
P
PUIKIAI ATRODO
2021-05-04 12:21:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
laikas butu taip rengtis ir Simonytei...
Atsakyti
-11

U
Ukininke
2021-05-04 12:54:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šikmonytei gerai ir naktinukais rauktinukais, o prezidentiene super atrodė, buvom pripratę 4metus matyt tik su kiteliu, tai d, b,atrodo, kai kokia amerikonka prezidentą palaiko, bet prezidentas gerai atrodo, nors yra kua didziuatis
Atsakyti
-25

t
taip
2021-05-04 12:55:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
palei ruba sutinkam, palei prota palydim...
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų