REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau antrą mėnesį ieškoma nuo vasario 4 dienos mįslingai dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio. Dingusio paauglio tėtis Mindaugas Davidonis sako, kad apčiuopiamų faktų rasti nepavyksta, tačiau paieškos tęsiamos kiekvieną dieną, koncentruojamasi į paiešką upėje, ieškoma ir sausumoje.

Jau antrą mėnesį ieškoma nuo vasario 4 dienos mįslingai dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio. Dingusio paauglio tėtis Mindaugas Davidonis sako, kad apčiuopiamų faktų rasti nepavyksta, tačiau paieškos tęsiamos kiekvieną dieną, koncentruojamasi į paiešką upėje, ieškoma ir sausumoje.

REKLAMA

Mykolo tėtis su savanorių pagalba diena iš dienos ieško dingusio sūnaus. Žinių, kas įvyko Mykolo dingimo dieną, vis dar nėra, didžiausias dėmesys skiriamas paieškai upėje.

Ir šiandieną pats M. Davidonis, su kitais dalyvaujančiais paieškoje, yra prie upės – paieška nenutrūksta ir nestoja, dedamos visos pastangos.

„Niekas nesikeičia, plauksime upe toliau ieškoti, dalinamės atkarpas, kurias apžiūrėjome ir kurias dar apžiūrėsime – toliau šukuojame upę“, – sakė dingusio jaunuolio tėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Paieška tęsiama toliau

Dar praėjusią savaitę apieškotos atkarpos iki pat Kauno, šią savaitę planuojama toliau tęsti paieškas Neryje.

Paieškose pasitelkiami sonarai, echolotai, motorinės valtys, seklesnėse vietose ir užutėkiuose ieškoma vandens dronu. Neryje ieškoti padeda ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai.

REKLAMA

Prieš kurį laiką paskelbta ir apie tai, kad ieškoma žmogaus, kuris turi patirties konstruojant radijo bangomis valdomus modelius. Mindaugas patikino, kad pavyko rasti žmogų, kuris pagelbėtų su technika, beliko išspręsti keletą klausimų.

Kurį laiką paiešką apsunkino besikeičiantys orai ir krentantis sniegas. Sulaukus šiltesnių orų tikimasi, kad tai bent kiek palengvins paiešką, tačiau gamta – nenuspėjama. Nepadeda ir vėl pakilęs vandens lygis upėje:

REKLAMA
REKLAMA

„Vandens lygis susvyravęs. Kai vanduo juda, gali viskas sujudėti. Dabar vandens lygis didesnis, negu buvo prieš mėnesį, bet jau po truputį pradeda kristi.

Upė yra dinamiška, ne tokia pati – kiekvieną kartą viskas kiek kitaip. Pakrantės apsemtos skirtingai, dabar, kai upė patvinusi, tirpsta sniegas, upėje daug nešmenų.

Kiekvieną kartą, kai plauki, viskas atrodo kiek kitaip, situacija labai dažnai besikeičianti.“

Kiekvieną dieną vykstančios paieškos kol kas nepadeda rasti atsakymų į kylančius klausimus, tačiau ne veltui sakoma, kad viltis miršta paskutinė. Net jei klausimų daugiau nei atsakymų, išieškoti didžiuliai plotai sausumos ir upės – nuleisti rankų neketinama.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Ką žinojome tada, kažko naujo nieko ir nesužinojome. Kadangi nieko naujo nesužinome, taip ir ieškome toliau.

Laikomės tos versijos, kad jeigu upėje, ieškome upėje. Yra, kas dar ieško ir krante, jau mažesnėmis pajėgomis, bet ten taip pat labai daug variantų, kur tikrinti, nebelikę“, – pasakojo M. Davidonis.

Dingo vasario 4-ąją

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 dieną. Tądien, kiek po 16 val., jis išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje. Vėliau ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA

Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas. Tikėtina, kad išsikrovė telefono akumuliatorius.

Po kurio laiko prie Žirmūnų tilto buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Rasta jo striukė ir kuprinė, vėliau rastas ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt jaunuolio mama Ieva Davidonienė yra sakiusi, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie keturias valandas – nuo 16 iki 20 val.

REKLAMA

Dingimo dieną vaikinas vilkėjo žalios ir juodos / tamsiai mėlynos spalvos dryžuotą megztinį, juodas kelnes, mėlynus batus.

Visi, turintys naudingos informacijos, raginami skambinti numeriais +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

Prisidėti prie pagalbos ieškant dingusio 15-mečio galite „Facebook“ grupėje „Mykolo paieška“ paspaudę čia.​​

Šukuokite ne upę,o draugus,kurie kartu šventė
Tai gal neturite vaiku,o gal ju nemylite,tiesiog paleidote i pasauli ir ate........
Laba diena,suprantu tevus,laikykites-juk viltis dingsta paskutine.Juk tevai del vaiku viska gali padaryti-ieskokite,nenuleiskite ranku ir bus jums atlyginta.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų