• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš daugiau nei mėnesį dingusio 15-mečio vilniečio Mykolo Davidonio paieškų grupėje „Mykolo paieška“ nuskambėjo naujausia žinia apie jų organizavimą. Paieškas koordinuojanti savanorė pranešė, kad šiuo metu yra ieškomas žmogus, gebantis konstruoti radijo bangomis valdomus modelius.

Prieš daugiau nei mėnesį dingusio 15-mečio vilniečio Mykolo Davidonio paieškų grupėje „Mykolo paieška“ nuskambėjo naujausia žinia apie jų organizavimą. Paieškas koordinuojanti savanorė pranešė, kad šiuo metu yra ieškomas žmogus, gebantis konstruoti radijo bangomis valdomus modelius.

REKLAMA

„Norime patikinti, kad Mykolo paieškos ir toliau vyksta, tačiau žymiai mažesniu tempu – žmogiškasis resursas nėra amžinas. Esant palankiam orui ir toliau žvalgomos Neries pakrantės, sonarais skenuojamas Neries dugnas, vandens dronu tikrinamos seklesnės vietos, užutėkiai.

Naujos pasitvirtinusios informacijos apie Mykolą neturime. Ką darome toliau?

Ieškome žmogaus, kuris turi patirties konstruojant radijo bangomis valdomus modelius – kreiptis tiesiogiai į Simonas As.

Šią savaitę vandens paiešką koncentruojame jau link Kauno.

Susisiekite, jeigu norite ir galite padėti su spec. įranga, kaip vandens dronai, sonarai, echolotai, motorinės valtys. Esame dėkingi už susirūpinimą“, – vakar buvo pasidalinta naujausia informacija grupėje „Mykolo paieška“.

REKLAMA
REKLAMA

Prakalbo apie naują idėją – aparatas su kamera, kuris važiuotų dugnu

Pastarosiomis dienomis šioje grupėje buvo stojusi tyla, o tai daugumai žmonių sukėlė susirūpinimą. Vakar su naujienų portalo tv3.lt žurnalistais kalbėjęs M. Davidonio tėtis Mindaugas patvirtino, kad paieškos ir toliau nenutrūksta, yra nuolatos vykdomos.

REKLAMA

„Puslapyje ne viskas atnaujinama. Kad mažėja aktyvumas, tai kaip ir natūralu. Nelabai turime pranešti ką naujo. Tie, kas turi įrangą ir gali plaukti, kontaktuoja tiesiogiai“, – sakė Mykolo tėtis. 

Mindaugas Davidonis pasakojo, kad praėjusią savaitę Neries upėje teko nuplaukti kelias nemažas atkarpas. Upėje plaukiama bus ir šią savaitę. 

Vakar pasiteiravus Mykolo tėčio, kaip šiuo metu vyksta paieškos, ar yra reikalinga papildoma įranga, savanoriai, Mindaugas Davidonis teigė, kad šiuo metu labiausiai telkiamasi į paieškas upėje ir įrangą:

REKLAMA
REKLAMA

„Nemažai plaukiojame su valtimi. Šią savaitę taip pat keliose vietose plauks žmonės. Mes ir patys savaitės gale plauksime. Kol kas tokie tie reikalai. Ruošiame įrangą, techniką, ją išbandinėjame. Šiuo metu kol kas su dronais nebeskraidoma, su sonarais taip pat neieškoma. 

Pasidalinsime žinia, kad ieškosime radijo bangomis valdomų modelių ir žmonių, turinčių patirties su šiais įrenginiais. Idėja kol kas paleisti aparatą su kamera, kuris važiuotų dugnu. Bandysime konstruoti tokį daiktą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu kol kas nėra ir jokių naujų žinių iš policijos. Mindaugas sakė, kad sava eiga šie vykdo paieškas, tyrimą. 

„Turi būti susitikimas, bet jis vis nukeliamas. Eiti į policiją ir susipažinti su ta medžiaga galime, bet senokai buvau. Tačiau, jei kažkas ten būtų, sužinotume pirmi. Ko gero, kažkokios naujos informacijos nelabai turi“, – teigė jis.

Dingo vasario 4-ąją

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 dieną. Tądien, kiek po 16 val., jis išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje. Vėliau ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA

Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas. Tikėtina, kad išsikrovė telefono akumuliatorius.

Po kurio laiko prie Žirmūnų tilto buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Rasta jo striukė ir kuprinė, vėliau rastas ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt jaunuolio mama Ieva Davidonienė yra sakiusi, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie keturias valandas – nuo 16 iki 20 val.

REKLAMA

Dingimo dieną vaikinas vilkėjo žalios ir juodos / tamsiai mėlynos spalvos dryžuotą megztinį, juodas kelnes, mėlynus batus.

Visi, turintys naudingos informacijos, raginami skambinti numeriais +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

Prisidėti prie pagalbos ieškant dingusio 15-mečio galite „Facebook“ grupėje „Mykolo paieška“ paspaudę čia.​

 

Sunku būtų patikėti, kad jaunuolis gali būti vandenyje. Juk jau praėjo daugiau kaip mėnuo ir kažkodėl vanduo jo neatiduoda. Tad kyla realus klausimas, gal tikrai ne ten ieškome. O ir šiandiena yra pakankamai daug ultragarsinių radarų ir kitokios technikos, kuri gant pajėgi ieškoti vandenyje ir turi nemža skiriamają geba, tad prityria specialistai naudotis šia technika gali sėkmingai patikrinti visą dugno paviršių.
užuojauta tėvams... kiek skausmo tenka sugerti..
įdomu ar šulinius patikrino
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų