• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas

Kažkaip viskas lėtėja – noro judėti truputį mažiau, noro plėsti akiratį, kur nors trumpam nuvykti – irgi. Darbe darbų – panašiai, kaip ir iki šiol, o namie įprastos tvarkos niekas keisti neketina. Atidžiau, apdairiau, labiau apsidraudžiant dabar patartina tvarkyti piniginius reikalus – gali būti staigmenų.

Jautis

Viena vertus, dabar bus svarbi aplinka – kiti ar kitas žmogus, besiklostančios aplinkybės. Ta ana pusė gali būti ir savaip žavinga, ir protinga, ir turės naudingų idėjų bei pasiūlymų. Arba – savų idėjų ir pasiūlymų, kurie nebūtinai sutaps su jūsų supratimu kaip viskas turi būti. Gali šokti kibirkštys…

Dvyniai

Vis dar būsite labai energingi, ryžtingi, labai veiklūs, puikios sportinės formos, bet… pamažu lėtėsite. Po šios savaitės prasidės laikas, kai labai paranku pradėti svarstyti, ką galima daryti geriau, tiksliau, produktyviau. Tai užtruks, bet bus labai naudinga tolimesnėje ateityje.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Viena vertus, laikas labai linksmas ir smagus, bus daug progų smagiai pasilinksminti, be to, ir asmeninis gyvenimas žydės. Būsite kūrybiški. Kita vertus, dabar gali būti labai sunku planuoti, o aplinkybės tarsi tyčia stengsis padaryti taip, kad daug improvizuotumėte. Galiausiai tai ir pasiseks.

REKLAMA

Liūtas

Dabar daugiausia laiko, dėmesio ir pareigų gali paprašyti namų, šeimos reikalai bei su būstu susiję darbai. Viena vertus, aplinkybės skatins siekti, kad čia būtų dar jaukiau, dar gražiau, o svarbūs visiems reikalai – aptarti. Tik va sistemingai tai daryti vargu ar pavyks – viskas gali vykti ganėtinai chaotiškai.

Mergelė

Būsite atviri, daug ir mielai bendrausite visokiausiomis temomis, o tai darydami būsite ir labai mieli, stilingi, bet kartu ir labai įžvalgūs. Sunkoka gali būti dėl to, kad planus šioje srityje keisti teks dažnai. Tęsiasi palankus metas svarbiems, sunkiems darbams darbe, profesijos srityje.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Aplinkybės gali klostytis taip, kad bus svarbių piniginių, turtinių reikalų, progų gauti apčiuopiamos naudos. Kita vertus, aplinkybės gali klostytis taip, kad nuolat reikės keisti planus ir improvizuoti. Geroji žinia – išmoksite tai daryti ir rasite naujų būdų tikslui pasiekti. O gal ir naują tikslą.

Skorpionas

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuomonės, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais, tuo pat metu spinduliuosite gerą skonį bei asmeninį žavesį ir dar įžvalgiai tvarkysite dalykinius reikalus. Ar mielai bendrausite. Nepatogumas tik vienas – aplinkybės bus nepastovios, teks dažnai keisti planus ir improvizuoti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Darbe darbų nedaug, namie – įprasta tvarka. Žmonės ar aplinkybės, kurios iki šiol buvo nedraugiškos, dabar švelnės. Niekur nepranyks, bet – pamažu švelnės. Visgi, labai dažnai atrodys, kad pasaulio vargai ir džiaugsmai vyksta kažkur kitur, tikrai ne ten, kur esate jūs. Geras metas ilsėtis ir kaupti jėgas – netrukus jų prireiks.

Ožiaragis

Dabar bus svarbi kolektyvinė veikla – puikus metas dažniau, ilgiau pabūti su artimais draugais, aptarti bendrus reikalus ir net pasimėgauti visiems smagiais, įdomiais dalykais. Nepatogumas tik vienas – viskas gali vykti ganėtinai netvarkingai, tad reikės ugdytis išradingumą tam, kad viską padarytumėte taip, kaip reikia.

REKLAMA

Vandenis

Nemažai darbų, visokios – ir labai smagios, malonios, ir dalykinės veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir išradingai. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Atrodo, ritmingai dirbti nepavyks, teks nemažai improvizuoti.

Žuvys

Darbe rudens darbams laikas dar neatėjo, bet tikrai pavyks jėgų perteklių skirti namams, šeimos reikalams ar būsto tvarkymui – kol kas čia viskas vyks kaip vykę. Aplinkybės skatins vykti į kelionę – smagią ir įdomią. Čia jausitės kaip žuvis vandenyje – be aiškių ribų ir nardydami nuo vieno smagaus dalyko prie kito.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų