Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Avinas

Būsite atsipalaidavę, puikios nuotaikos, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais, kai kada jausmingi. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų ar pramogų kūrimu. Tikėtina, kad puikiai atrodys ir piniginiai reikalai. Ir nusiteikite - artėja didelio veiklumo metas.

Jautis 

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria noriai dalysitės su aplinkiniais. Tai puikus metas bet kokiai veiklai, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys. Taip pat dabar gali būti ir piniginių reikalų, tačiau jie gali klostytis nelabai sėkmingai. Iš tiesų tai geras laikas aiškintis klaidų ir nesklandumų priežastis šioje srityje.

Dvyniai

Viena vertus, bus nemažai darbo darbe, profesijos srityje. Ypač gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su aštriais įrankiais, galbūt liepsna. Kita vertus, tvarkyti dalykinius reikalus, ypač susijusius su žiniomis, informacija, gali būti sunkoka, gali būti nesklandumų, kuriuos įveikti iš karto bus sunkoka.

REKLAMA

Vėžys

Darbe, profesijos srityje tikrasis darbymeti tik artėja, o šią savaitę čia gali būti smagių, malonių smulkmenų, labai gerai sektųsi ir tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų ar pramogų kūrimu. Palankus metas kartu su kolegomis darbe aptarti ateities planus, galbūt imtis bendros veiklos.

Liūtas

Ir aplinkybės taip susidėlios, ir vidinė būsena bus tokia, kad bus galima ramiai ir nuosekliai darbuotis darbe. Buitis dabar smarkiai varginti neturėtų, artimi draugai bus užsiėmę savais reikalais, tad būsite beveik palikti patys sau. Galima pradėti galvoti apie būsimas keliones – netrukus šios mintys pravers.

Mergelė

Laikas nei šioks, nei toks – darbe veiklos atoslūgis ir palankus metas aiškintis nesklandumų priežastis, o ne siekti laimėjimų, iš kelionių palankiau grįžti nei į jas vykti. Palankus metas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus, siekti, net kovoti dėl teisingumo.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Šią savaitę daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – kitų žmonių (ar žmogaus), nuo išorinių aplinkybių. Ta ana pusė gali būti ganėtinai aktyvi ir tuo pat metu geranoriška, todėl dažnai bus verta tiesiog pasidžiaugti tuo, kas tarsi savaime eina jūsų link.

Skorpionas

Darbe darbų ne per daugiausia, o namie tvarka irgi bus įprasta. Lieka smulkmenos: palankus metas tvarkyti juridinius reikalus (jei jų yra), tartis ir susitarti su kuo nors dėl ko nors, truputį linksmai pajudėti, galbūt pasidomėti kai kuriais finansiniais reikalais.

Šaulys

Metas linksmas ir smagus – tikrai nestigs progų smagiai pasilinksminti, be to būsite labai kūrybiški ir mielai kursite gražius, mielus dalykus. Asmeninis gyvenimas irgi klestės. Palankus metas svarbius darbus namie kreipti pabaigos link. Savaitės pabaiga gali atnešti svarbių susitikimų ir svarbaus bendravimo.

Ožiaragis

Savaitė patrupins visokiausių dalykų. Pirma, nestigs progų smagiai pasilinksminti, išreikšti savo kūrybiškumą. Antra, bus daug progų ir galimybių namus daryti jaukesnius, gražesnius, o namiškius – laimingesnius. Patiks judėti daug ir greitai.

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Vis dar tęsiasi palankus metas užsiimti namų, šeimos reikalais ir nekilnojamuoju turtu. Savaitės pabaigoje tas metas pasibaigs ir prasidės puikus metas linksmintis. Dar šią savaitę bus daug smagaus bendravimo ir kultūrinio akiračio plėtimo ir šiek tiek piniginių reikalų. Tikėtina ir tam tikra nauda.

Žuvys

Vis dar būsite labai veiklūs ir puikios sportinės formos, ką nors darydami būsite linkę veikti tiesiai, visai nesidairydami į šalis. Sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos. Ir reikės, ir patiks daug bendrauti, daug judėti ir plėsti akiratį srityse, kurios jums yra svarbios.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų