• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas.  Išryškės dvi tendencijos. Pirmoji – ši savaitė yra puikus metas smagiai pasilinksminti, sukurti ką mielo ir gražaus, tik reikia atidumo smulkmenoms ir aplinkybėms. Antroji tendencija – savaitės viduryje prasidės puikus metas rūpintis namais, būstu ir namiškių reikalais.

Jautis. Vienos aplinkybės keičiasi, kitos – ne: vis dar tęsiasi palankus metas imtis arba tęsti visokius su namais, šeimos reikalais susijusius reikalus. Akivaizdu, namie netrukus galėtų būti dar jaukiau ir dar gražiau. Vis dar gražiai atrodys piniginiai reikalai ir bus progų smagiai pabendrauti su maloniais jums žmonėmis.

Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, daug ir su malonumu bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis taip pat. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, jos platinimu. Tikėtina, kad ir piniginiai reikalai atrodys visai neblogai, bent jau nuo savaitės vidurio.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys. Energijos, veiklumo tik daugės, ypač po savaitės vidurio tapsite gerokai veiklesni ir  kūrybiškesni. Taip pat dabar gali būti ir svarbių finansinių, turtinių reikalų bei veiklos šioje srityje, bet kartu čia reikės ir apdairumo, reikės santūriai vertinti savo bei kitų asmenų emocijas – jos gali ir pakenkti.

REKLAMA

Liūtas. Būsite ganėtinai drąsūs, veiklūs ir linkę judėti pirmyn, o dėl šito judėjimo pasirengę veikti be didesnių skrupulų, bet kartu linkę atsipalaiduoti ir pasimėgauti visais gyvenimo malonumais. Puikus laikas tiems, kurie mėgsta sportuoti ir tiems, kurie kuria gražius, mielus dalykus.

Mergelė. Darbe, profesijos srityje gali būti nemažai darbų, visokių reikalų, kuriuos reikės atlikti greitai ir tiksliai. Bet tai ir seksis, tad pavyks nuveikti išties nemažai. Labai gerai seksis tiems, kurių profesija susijusi su žiniomis, informacija, jos perteikimu. Gali būti, kad dėl to reikės daug bendrauti, kalbėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Tikėtina, kad antroje savaitės pusėje išryškės nauja tendencija – ims daugėti darbo darbe, profesijos srityje, čia būsite ganėtinai kūrybiški. Tęsiasi palankus metas domėtis kelionių reikalais, taip pat sėkmė lydės tuos, kurių dalykinė veikla susijusi su užsieniu. Smagių akimirkų suteiks bendravimas su artimais draugais.

Skorpionas. Tikėtina, kad bus nemažai darbų, visokios veiklos darbe, profesijos srityje. Kai kada norėsis veikti greitai, kai kada pasimėgauti smagia akimirka, bet ir vienu, ir kitu atveju atidumo smulkmenoms, apdairumo pamiršti bus nevalia. Nuo savaitės vidurio prasidės palankus metas smagiai kelionei.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Darbe vyraus įprasti darbai (beje, gana sėkmingai), namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Tačiau dabar yra palankus metas palaikyti asmeninius ryšius (pirmiausia dalykinius) su svarbiais jums žmonėmis. Taip pat dabar yra geras laikas vasaros kelionėms, nors apdairumas čia tikrai pravers.

Ožiaragis. Dabar nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigų vykdymo ir panašių dalykų – reikės viską daryti nuosekliai ir pareigingai, bet tai bus naudinga. Antroje savaitės pusėje veiklos intensyvumas sumažės. Palankus laikas domėtis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

REKLAMA

Vandenis. Dabar toks laikas, kai progų smagiai pasilinksminti tikrai nestigs, o ir asmeninis kūrybiškumas bus didelis. Taip pat dabar gali būti svarbūs asmeniniai ryšiai ir santykiai – ana pusė gali būti ir veikli, ir kūrybiška, bet kai kada nelabai apdairi – teks prie to prisitaikyti.

Žuvys. Nemažai laiko bei dėmesio žada paprašyti namų, šeimos reikalai, galbūt teks daug bendrauti, aptarti svarbius dalykus su namiškiais, šeimos nariais. Joninės atvers laiką, kai būna daug pramogų, progų smagiai pasilinksminti, o sėkmė lydi tuos, kurių veikla susijusi su kūryba.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų