Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karališkieji šaltiniai atskleidė, kad Velso princas teigia, jog Harry ir Meghan „visada laukiami“ apsistoti pas jį savo planuotos kelionės metu į Jungtinę Karalystę šią savaitę.

Karališkieji šaltiniai atskleidė, kad Velso princas teigia, jog Harry ir Meghan „visada laukiami“ apsistoti pas jį savo planuotos kelionės metu į Jungtinę Karalystę šią savaitę.

REKLAMA

Princas Charlesas išsiuntė atvirą kvietimą princui Harry, nepaisant to, kad Sasekso kunigaikštienė yra sakiusi, jog jų santykiai jau „nutrūkę“.

Pora „visada laukiama“ apsistoti pas Velso princą, tvirtino karališkieji šaltiniai prieš Harry ir Meghan kelionę į Jungtinę Karalystę šią savaitę.

Vienas artimas karališkosios šeimos draugas papasakojo, kaip Charlesas dar kartą bandė sugrąžinti sūnų į šeimą.

Kvietimas buvo atmestas

Viešai neatskleistas šaltinis sakė: „Jis nedvejojo, nepaisydamas išpuolių, kurie, atrodo, artinasi su dar didesne jėga. Velso princas pakartojo savo kvietimą Harry ir Meghan bei visai šeimai, jei jie to norės, atvykti pas jį šią vasarą, kol jis bus savo namuose Balmoralo dvare. 

REKLAMA

Charlesas manė, kad tai gali būti gera proga visiems susiburti ir atsipalaiduoti, bet jo kvietimas buvo atmestas“.

Aktorė Meghan (41 m.) praėjusią savaitę užsiminė, kad jos vyras pajuto, jog jo santykiai su tėvu nutrūko po sprendimo atsisakyti viešųjų pareigų.

Meghan žurnalui „The Cut“ pasakojo: „Harry man pasakė: „Per šį procesą praradau tėtį“. Tai jo sprendimas“.

Sasekso kunigaikščių biografas ir draugas Omid Scobie sakė: „Suprantu, kad princas Harry turi omenyje Meghan tėvą, o Meghan sako nenorinti, kad Harry prarastų savąjį“, rašo mirror.co.uk.

Harry ir Meghan, kurie dabar gyvena Kalifornijoje po to, kai 2020-aisiais atsisakė karališkųjų  vaidmenų, atvyksta į Mančesteryje vyksiantį „One Young World“ viršūnių susitikimą – renginį, kuriame susirenka jaunieji lyderiai iš daugiau nei 190 šalių.

Pagyvenusi aktoriukė kaip turgaus boba matyt prekiaus visą gyvenimą Hario kilme,o jis pasirodo tikras tešlius,Tegu tada ir titulų atsisako,būną eiliniais amerikiečiais ir iš viso nekeliauja į Angliją,Pabuvo vos 2m o dėjonių visam gyvenimui,tokie kankiniai kaip reta,O Markle kodėl Amerikoje nesikrausto gyventi tarp juodaodžių,nepadeda jiems mokytis ir kitur,nesididžiuoja savo motina ir apie ją nepila pasakajimų už pinigus.Įleido kiaulę į bažnyčią ir ta jau apkakojo visur.
Yra posakis----įleisk kiaulę į bažnyčią,tai ir ant altoriaus užlips.
bet kalt pinigus, naudojantis titulais tai jam nemaišo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų