Rašyti komentarą...
Kai kiaulę įsileidi į bažnyčią,tai ji ir ant altoriaus prišika
Na ir išsirinko...,, iš visų paukštelių
rupūžė gražiausia,
gieda anksti rytą, vakare vėliausiai""
Taip nutinka, kai vedi moterį ne iš to sluoksnio
ji ,kaip piktoji pasakų ragana!Sąžinės neturi!Ir tokios aferistės,kaip marklė, dar reiktų paieškot gerai!
@Elgiasi Ji elgiasi,kaip diktuoja amerikietišką sąžinė.Tokia ta Amerika,kolonizatore,pavergusi ir gadinanti gyvenimą,kas tik ją prisileidžia arčiau.Ten prieš 500 metu susirinko visi pasaulio sukčiai,nusikaltėliai ir atmatos.Tad tokie jų genai
@Dzosua kad tavo genai iš rytų šalelės.Prieš rašant, būtų pravartu išmokti kalbą, kuria rašai...
Taip būna, kai pakulninius valdo gudrios, valdingos bobos. Esu girdėjusi, kaip viena pažįstama sakė savo vyrui: ,, Eini nuvalai man batus". Paėmė ,, vyras" batus ir nuėjo valyti. Taip šlykštu pasidarė...
@Taigi Aš pašiurpau kaip Budbergytė su savo vyru kalba. Mano šeimoj ir aplinkoj taip niekas nekalbėjo, nebent aš nežinau kažko. Man šokas, kad taip būna šeimose.
@Taigi O kodėl vyras negali nuvalyti žmonai batų ? Valai savo, šalia ir sutuoktinio / sutuoktinės tuo pačiu nuvalai... Normalioj šeimoj - tai yra normalu.
Pagyvenusi aktoriukė kaip turgaus boba matyt prekiaus visą gyvenimą Hario kilme,o jis pasirodo tikras tešlius,Tegu tada ir titulų atsisako,būną eiliniais amerikiečiais ir iš viso nekeliauja į Angliją,Pabuvo vos 2m o dėjonių visam gyvenimui,tokie kankiniai kaip reta,O Markle kodėl Amerikoje nesikrausto gyventi tarp juodaodžių,nepadeda jiems mokytis ir kitur,nesididžiuoja savo motina ir apie ją nepila pasakajimų už pinigus.Įleido kiaulę į bažnyčią ir ta jau apkakojo visur.
@oo O jums koks skirtumas? :D
@oo Anyta.o Jūs norėtumėte,kad jūsų antra pusė šoktų palei didelę ir antram plane būtumėt.nereikia pilti padangų ant anūkų ar vaikų pasirinktų antrų pusių.tai jų gyvenimas.
Į viršų