Naktinio klubo darbuotojas parodė, ką randa išsiskirsčius lankytojams: tenka rausti ir iš gėdos

Naktinio klubo darbuotojas nustebino internautus, parodydamas, ką randa naktiniame klube po siautulingos nakties. „Glasgow Garage“, kuris teigia esąs didžiausias, judriausias ir geriausias naktinis klubas Škotijoje, darbuotojas socialiniame tinkle „TikTok“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame parodė „daiktus, rastus klube, išsiskirsčius lankytojams“.

Darbuotojas užsimovė plastikinę pirštinę ir vaikščiojo po patalpas, ieškodamas ant grindų paliktų ar pamestų daiktų. Jis rodo, ką rado –  telefono įkrovimo laidą, papuošalus ir drabužius, pavyzdžiui, juodą pūkinę liemenę, rašo dailystar.co.uk.

Randa ir netikėtų daiktų

Tačiau buvo ir kitų netikėtų daiktų. Jis rado mini žaidimų kortelių pakuotę, sudaužytą iPhone, beveik pilną kvepalų buteliuką. Jis net pakėlė nepanaudotą tamponą ir pajuokavo: „Motina gamta šaukia“.

Ir visai netoli nuo tos vietos, kur rado tamponą, kampe pastebėjo vieną aukštakulnį batelį. Žiūrovai buvo šokiruoti ir sakė, kad „niekaip negali suprasti, kaip galima pamesti vieną batą“. Vienas rašė: „Kažkas kitą dieną pabus ir „kur, po velnių, mano batai?“. Antrasis pasakė: „Kaip gali išeiti iš klubo be batų?“.

Kiti įsivaizdavo, kad gali būti  daug blogiau, ir paklausė, ar galėtų apie tai dažniau paskelbti. „Turėtumėte sukurti serialą“, – parašė gerbėjas. „Geriausias vaizdo įrašas, kurį mačiau, tiesiog traukia eiti pasilinksminti“.

Ketvirtasis pridūrė: „Tiesą sakant, maniau, kad bus blogiau nei tai, ką parodė ‒ juk nerado nei kelnių, nei kelnaičių ar privemtų taurių“.

@thegaragegla

Should we make this a series? #JustDanceItOut #SportsDirectNaughtyList #garageglasgow #glasgownightlife #VansCheckerboardDay #scottishtiktok

♬ Crystal Dolphin - Engelwood


Rašyti komentarą...
H
Ha ha
2021-11-24 08:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nuostabaus ir Lietuvoje randama visko daug. Paprasciausia tokia karta auga be smegenu.
Atsakyti
0

Z
Zoro
2021-11-23 22:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis apie nieką..
Atsakyti
0

J
Joo
2021-11-24 08:00:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kausu karta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų