Jaunikį mirtis ištiko praėjus 9 dienoms po vestuvių: giminė sukrėsta

Vienu sveikiausių ir sportiškiausių žmonių vadintas vyras mirė praėjus devynioms dienoms po savo vestuvių.

Jamie Christie be galo mėgo sportuoti – jis nuolat lankė sporto klubą, žaidė regbį ir boksavosi. Spalio 21 dieną jis negalėjo patikėti, kai jam buvo diagnozuota nepagydoma vėžio forma – juk jis buvo labai sportiškas ir gyveno itin sveikai.

Sulaukęs diagnozės jis su šeima ir draugais ėmė organizuoti vestuves, kad prieš mirdamas spėtų vesti savo ilgametę draugę Sophie Christie, su kuria taip pat turi vaiką. Vestuvės įvyko lapkričio 3 dieną, bet praėjus vos devynioms dienoms, lapkričio 11 dieną, jis mirė.

Artimieji sukrėsti

Artimas jo draugas Lee Gibbas (40) sako iki šiol negalintis patikėti, kaip greitai pablogėjo Jamie būklė. Lee sako: „Jis turbūt buvo vienas sportiškiausių ir sveikatingiausių žmonių, kokį būtumėte sutikę. Jis buvo sporto klubo entuziastas, boksininkas ir dar žaisdavo regbį su savo komanda. Jis buvo tikras sportininkas, nerūkė. Tai tiesiog neįtikėtina.“

Jamie buvo vadinamas „švelniu milžinu“ – jis dirbo metalo apdorojimo įmonėje ir į savo gydytoją kreipėsi tuomet, kai pradėjo vemti krauju. Medikai netrukus jo kūne rado išplitusį vėžį ir buvo labai nustebę, kad su tokio sunkumo liga jis taip ilgai išgyveno, rašo mirror.co.uk

Lee pasakoja: „Liga atsirado iš niekur, jis tiesiog vieną dieną pradėjo vemti krauju ir nuėjo pas gydytoją – jam buvo paskirta kompiuterinė tomografija. Nuo tada jam davė aštuonias savaites – vėžys buvo apėmęs visą kūną. Gydytojai sakė negalintys patikėti, kad jis vis dar stovi priešais juos ant kojų.“

Padėjo suorganizuoti vestuves

Sužinoję tragišką žinią Jamie artimieji padėjo jam suorganizuoti vestuves su mylimąja Sophie, kad po daugelio kartu praleistų metų jie galėtų susituokti. Pora vienas kitam amžiną meilę prisiekė „Scunthrope“ regbio klube, kuriame žaisdavo Jamie.

Lee pasakoja: „Pažįstu jį 30 metų, bet dar nesu matęs jo taip šypsantis. Matėsi, kad vėžys jį puola, kad jis numetė labai daug svorio, jo akys buvo pavargusios. Tačiau ta jo šypsena mane lydės visą likusį gyvenimą – jis nuo pat ryto iki vakaro šypsojosi“.

Lee savo draugą prisimena kaip stiprų žmogų, kuris niekada dėl savo problemų nesiskųsdavo. Savo vestuvių dieną jis neverkė ir švente labai džiaugėsi. Jamie draugai padarė viską, kad ta diena jam būtų nuostabi, bet taip pat neapleido jausmas, kad tai – atsisveikinimas.

„Jis net dainavo, mes labai stengėmės, kad šventė būtų tobula, bet tuo pačiu metu atrodė, kad tai – atsisveikinimas su juo“, – pasakoja Lee. – „Buvo labai graži diena, visi stengėmės būti drąsūs dėl jo ir Sophie ir kaip reikiant atšokti vestuves“.

Apie Jamie mirtį jo draugai sužinojo lapkričio 12 dieną.

„Šeima nieko nesakė iki šeštadienio ryto – tada susiskambinome. Sekmadienį visi kartu susitikome aludėje ir pakėlėme stiklą Jamie atminimui. Socialiniuose tinkluose mūsų rate pastaruoju metu labai daug kalbama apie Jamie. Visi apie jį rašo ir jį prisimena – dar nieko panašaus nesu matęs“, – pasakoja Lee.


Rašyti komentarą...
Žmogus
2021-11-23 00:10:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų nesportaves būtų gyvas va kaip mano senelis 98 metai gyvenime ne sportavo ir dar be akinių skaito ir į parduotuvę be lazdos nueina
Atsakyti
0

V
V
2021-11-23 06:29:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gavo kiukt, kiukt, ir širdis neatlaike
Atsakyti
0

S
S
2021-11-23 10:17:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl leidžiama komentuoti žmonėms, kuriems negerai su galva.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų