REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bea Walton, populiaraus serialo Coronation Street” gerbėja, susirūpino, kai jai pradėjo reikštis tokie patys simptomai, kaip ir vėžiu sergančiai serialo herojei. 

Bea Walton, populiaraus serialo Coronation Street” gerbėja, susirūpino, kai jai pradėjo reikštis tokie patys simptomai, kaip ir vėžiu sergančiai serialo herojei. 

REKLAMA

Sunerimusi moteris išsiaiškino, kad serga vėžiu, kai pradėjo daug raugėti – taip pat kaip ir veikėja su šia liga iš serialo. Bea Walton pralaimėjo kovą su kasos vėžiu – jai buvo tik 62-eji.  

Moteris pirmą kartą pradėjo įtarti, kad kažkas negerai, kai nebegalėjo suvalgyti raugulio. Nuėjus padaryti tyrimų jai taip pat buvo nustatyta gelta – liga, sukelinati pageltusią odą ir akių sklerų pageltimą. 

Kai moteriai buvo nustatytas kasos vėžys, gydytojai jau nebegalėjo nieko padaryti – liga jau buvo pasklidusi į kitas kūno dalis. Ji mirė.  

REKLAMA
REKLAMA

Moters dukra Nicola pasidalino savo mamos istorija Pasaulinės kasos vėžio dienos proga, skatindama žmones praplėsti akiratį apie šią klastingą ligą. Ji sakė, kad mama pirmuosius simptomus pajuto vos prieš kelis mėnesius prieš išgirstant diagnozę.  

REKLAMA

„Ji nuėjo pas gydytoją, tada ir sužinojo, kad jai gelta. Tačiau gydytojai nusprendė atlikti daugiau tyrimų. Mano mama iš tikrųjų žiūrėjo „Coronation Street“ seriją, ir manau, kad tai veikėja tame seriale turėjo tuos pačius simptomus, todėl ji tarsi užsiminė gydytojui, kad žiūrėjo šį Coronation Street epizodą ir Hayley buvo diagnozuotas kasos vėžys. Tų metų kovą jai taip pat buvo diagnozuotas tas pats vėžys“, – sako ji.  

REKLAMA
REKLAMA

Gydymas nepadėjo

Moteriai buvo atlikta operacija, po jos ji patyrė chemoterapiją. Deja, šis gydymo būdas jai visai nepadėjo, o vėžys išplito į kitas kūno vietas – jai nuslinko plaukai, dingo apetitas, dėl chemoterapijos burnoje atsirado opos. Nepaisant to, dukra mamą iki šiol vadina kovotoja. 

„Ji buvo kovotoja. Akivaizdu, kad jai buvo ir blogų dienų, kai pradėjo sirgti. Kai jai iškrito plaukai, atsirado opų burnoje, buvo daug kartų, kai ji norėjo pasiduoti, bet ji tęsė kovą iki galo, – prisimena gedinti dukra. – Tuo metu mano mama buvo pasiryžusi pamatyti savo jauniausiojo anūko pirmąjį gimtadienį, kuris buvo spalio mėnesį.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Manau, kad vos sulaukusi pirmojo vaiko gimtadienio ji žinojo, kad pamatė viską, ką reikėjo ir dabar gali pailsėti.“ 

Dabar Nicola tikisi praplėsti akiratį apie kasos vėžį ir požymius bei simptomus, į kuriuos žmonės turėtų atkreipti dėmesį, rašo portalas mirror.co.uk. 

„Galbūt jei mano mama būtų anksčiau žinojusi, kad raugėjimas ir gelta buvo vieni iš ankstyvųjų simptomų, tada galbūt ji dar būtų čia. Svarbiausia anksti atpažinti simptomus.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų