REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kalėdos – stebuklų metas, ne ką stebuklingesnis ir jų laukimas. Tačiau ilgapirščių nesustabdo niekas – apvogtas dzūkiškas Kalėdų Senelis, nugvelbtos visos dovanos, skirtos Merkinės senelių namų gyventojams.

Kalėdos – stebuklų metas, ne ką stebuklingesnis ir jų laukimas. Tačiau ilgapirščių nesustabdo niekas – apvogtas dzūkiškas Kalėdų Senelis, nugvelbtos visos dovanos, skirtos Merkinės senelių namų gyventojams.

REKLAMA

Žinia socialiniuose tinkluose pasidalinusi Aleksandra Leontjeva Freind prašo visų gerų žmonių pagalbos, kad Kalėdos atkeliautų į senelių namus – naktį pavogtos Pavilnio ir Kalnėnų gyventojų surinktos dovanos.

„ŠIĄNAKT BUVO APVOGTAS DZŪKIŠKAS KALĖDŲ SENELIS SU SENELIŲ NAMŲ DOVANOMIS!

Tad jeigu jums kas pasiūlys kostiumą ar keistų senelių svajonių dovanų komplektų (megztų kojinių ar skarų, muiliukų, puodukų ar dar kažko išskirtinio), galit drąsiai kreiptis į policiją.

O mes skubiai ieškome svajonių pildytojų Merkinės senelių namams“, – rašė moteris.

Ji neslepia, kad nuo ryto apėmė liūdesys: „Ašaros ritasi nuo ryto, nes kiekviena dovana buvo ruošta su vienišių senelių svajonių pildymais. Ir tiesiog nusviro rankos.“

REKLAMA
REKLAMA

 

Žinia pravirkdė

Iniciatyvos autorė pasakojo, kad Merkinės senelių namus pasirinko neatsitiktinai – ten gyvena 48 gyventojai, kuriems norėjo padovanoti šventes ir praskaidrinti nuotaiką.

REKLAMA

Dovanos buvo įvairios, skaudžiausia, kad daugybė jų buvo rankų darbo, gamintos su meile, o pavogta viskas, net Kalėdų senelio kostiumas ir lazda.

„Buvo labai daug rankų darbo dovanėlių – megztos riešinės, darėme muiliukus, namuose gaminome saldainius ant lazdelės“, – pasakojo moteris.

Ji sako, kad didžiausia dovanų vertė ne finansinė, o moralinė – kiekvienas dovanų maišelis buvo pripildytas dovanomis pagal kiekvieno poreikį, pagalvojant apie kiekvieną gyventoją asmeniškai.

REKLAMA
REKLAMA

Žinia apie vagystę pasiekė šįryt. Aleksandra neslepia, kad tokia nemaloni naujiena išties nuliūdino – šventė jau sekmadienį, o ilgapirščiai pavogė visas automobilyje buvusias dovanas:

„Kai paskambino ir pasakė, kad apvogė mašiną, buvo šokas, neigimas, pyktis, puoliau į ašaras, nes supranti, kad šventė ant nosies, dovanas ilgai rinkome, pakavome. Tikriausiai, išgyvenau visą įmanomą jausmų skalę, nes į tai įdėta tikrai daug širdies.“

Nenuleidžia rankų

Ji džiaugiasi bent tuo, kad dalį dovanų jau spėjo pati su vyru nuvežti ir įteikti senelių namų darbuotojams. Vis tik, kiekviena pavogta dovana buvo itin svarbi. „Liūdesys labai didelis, nes dovanos labai išskirtinės ir asmeninės“, – apmaudo neslepia pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pamažu į Aleksandros sąskaitą krenta pinigai, dalį dovanų jau atpirko. Ji tikisi, kad pamažu pavyks iš naujo surinkti dovanėles senelių namų gyventojams ir nudžiuginti juos prieš gražiausias metų šventes – Kalėdas.

Neabejingi žmonės gali prisidėti prie Merkinės senelių namų kalėdinių svajonių išpildymo ir prisidėti, kuriant šventinę nuotaiką:

Gavėjas: Aleksandra Leontjeva Freind; Banko sąskaitos numeris: LT757300010095072480

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų