Nagų grybelį pamirškite visam laikui: reikiamas priemones rasite namuose

Rūpintis savo sveikata ne tik reikia, bet ir privaloma. Nevertėtų praleisti pro pirštus atsiradus net menkiausiems dariniams. Visi žinome tą jausmą, kai ore tvyro tvanka, o uždara avalynė siunčia signalą apie „perkaitusią“ pėdą. Šis vienas iš elementų sukelia grybelinę infekciją. Nagų grybelio gydymo specialistai gali jums padėti kovoti su šia iškilusia problema. 

Kokios priežastys lemia grybelinės infekcijos atsiradimą?

Dauguma iš mūsų stengiamės rūpintis savo imunine sistema: sportuojame, geriame daug vandens, valgome tuos produktus, kuriuose gausu reikalingų organizmui medžiagų. Tačiau gyvenime ateina etapų, kai dėl per didelio užimtumo, streso bei nuovargio pamirštame (arba nėra jėgų) pasirūpinti savimi. Susidaręs stresas, nuovargis silpnina imuninę sistemą, o tai priveda prie įvairiausių infekcijų atsiradimo, rašoma „Nagų grybelio gydymas Vilniuje“ pranešime spaudai.

Ne išimtis yra nagų grybelis. Ši infekcija gali atsirasti ne tik dėl nusilpusios imuninės sistemos, bet ir dėl padidėjusio kojų prakaitavimo, antsvorio ar dėl uždaros (spaudžiančios pirštus) avalynės. Taip pat, šią infekciją įmanoma užsikrėsti nešiojant tą pačią avalynę su kitais žmonėmis, baseinuose, pirtyse ir pan.

Atsiradus nagų grybelio infekcijai reikėtų nedelsti bei pradėti gydytis iš karto!

Ar namų sąlygomis įmanoma pašalinti nagų grybelį?

Daugelį dalykų mėgstame daryti namuose, kadangi juose jaučiamės saugūs bei mažiau pažeidžiami. Ne paslaptis yra, kad atsiradus tam tikroms ligoms, infekcijos ar dariniams, pirmiausiai bandome juos pašalinti liaudiškomis priemonėmis. Nagų grybelis yra viena iš tų infekcijų, kurias įmanoma panaikinti ir namų sąlygomis:

  • Pašildykite kojas šiltame vandenyje, apsukite nagą vatą ir pamirkykite vandenilio perokside (kartoti 2 kartus per dieną)
  • Ugniažolės pakelį užpilkite 1 litro (9%) actu. Šį mišinį apie pusdienį, tuomet jį nukoškite ir į tirpalą įdėkite 3-5 šaukštus druskos. Šiame mišinyje, kojas reikėtų laikyti apie 5 minutes.
  • Obuolių actą sumaišykite su šiltu vandeniu (santykis 1:3). Šį tirpalą supilkite į dubenį ir pamirkykite kojas apie 20 minučių. Nusausinkite kojas. Tuomet, į dubenį įpilkite 2 litrus vandens ir įmaišykite 2 šaukštus sodos. Šiame tirpale, kojas laikykite 15 minučių, nusausinkite ir nuvalykite grybelio pažeista nagą. 

Jeigu šie būdai jums nepadėjo išgydyti infekcijos, tuomet būtinai kreipkitės į gydytoją.

REKLAMA

Kaip išvengti grybelinės infekcijos?

Jeigu niekada neturėjote nago grybelio arba norite, kad daugiau jis nepasikartotų, reikėtų žinoti keletą dalykų, kaip to išvengti:

nagus kirpkite tiesiai (neužapvalinkite kampų) bei reguliariai;

kiekvieną dieną plaukite kojas ir tarpupirščius;

nesinaudokite bendra avalyne su kitais;

baseinuose, pirtyse naudokite gumines šlepetes;

po apsilankymo viešose erdvėse, kur buvo vaikščiojama basomis, dezinfekuokite pėdas bei tarpupirščius;

dėvėkite medvilnines kojines (dažnai jas keiskite);

vasaros metu, stenkitės avėti atvirą, nevaržančią bei pralaidžią avalynę;


Rašyti komentarą...
B
Birute
2021-06-15 21:09:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką daryt su rankom ?
Atsakyti
0

B
Birute
2021-06-15 21:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką daryt su rankoms ?
Atsakyti
0

a
aaaaa
2021-06-16 11:17:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Namu priemonem atsikratyt grybelio sansu beveik nulis. Kiek buvo bandyta visko, niekas nepadejo. Galbut grybelis buvo per daug isisenejes, o galbut visos priemones neveiksmingos. Gaila, bet man padejo tik geriami vaistai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų