• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Ši savaitė pratęs prieš tai buvusios savaitės tendencijas. Žinoma, bus ir niuansų.

Saulė, Venera, Jupiteris ir plika akimi nematomas Uranas dabar susitelkė Jaučio ženkle, tiksliau jo pabaigoje. Keturios planetos Jautyje – labai stiprus akcentas į praktiškumą, aiškius, apčiuopiamus dalykus, finansinius reikalus, ekonomiką – visa tai šią savaitę bus svarbu, tikėtinos ir žinios šiomis temomis.

Čia reikia atkreipti dėmesį, kad Jaučio valdovė Venera dabar irgi yra Jautyje. Būdama čia, ji yra stipri, meili, lipšni, linkusi pasimėgauti visais smagiais bei maloniais dalykais, ir kaip tai daryti mielai mokys ir mus. Kitaip tariant, Veneros valdomose srityse viskas bus puiku.

Tuo pat metu klestės ir Marsas. Jis bus Avino ženkle, būdamas čionai jis irgi yra labai stiprus, karingas ir linkęs mielai pliektis dėl bet kokio jam svarbaus ar įdomaus tikslo bei taikinio. Tai reiškia, kad mūšių laukuose tokių žodžių kaip „palauk“ ir „pasigailėk“ tikrai nebus, visos konfliktuojančios pusės talžys viena kitą su dideliu įkvėpimu.

REKLAMA
REKLAMA

Avino ženkle šią savaitę bus ir pirmyn vis greičiau lekiantis dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus. Tai reiškia, kad ir dalykiniame gyvenime bus stengiamasi viską nuspręsti ir padaryti iš karto. Be to, dalį savo jėgų Merkurijus perteiks ir Marsui.

REKLAMA

Taigi, ši savaitė yra „ir – ir“: ir ginklai, ir grožis, ir karas, ir meilė, ir mūšio laukas, ir dalininko paletė.

Papildomai reikia tarti žodį apie Mėnulį. Nakties šviesulys savaitės pradžioje artės prie Jaunaties ir skatins asmeniškai mums svarbesnius reikalus užbaigti. Bet antradienį ryte įvyks jaunatis ir netrukus po jos ateis patogus laikas imtis naujų darbų, naujos veiklos. Tas „netrukus“ – tai jau kitą dieną po Jaunaties.

Avinas

Būsite labai energingi, veiklūs ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, nesidairant, o veikti – be skrupulų. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai ir viskas vyks dar geriau, jeigu jausite tam tikrą iššūkį. Tą patį galima pasakyti ir apie dalykinę veiklą, kuri irgi seksis kuo puikiausiai. Palankus metas sportuojantiems. 

REKLAMA
REKLAMA

Jautis

Būsite kupini kūrybingos energijos ir puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Tai ką darote labai gerai sekis tuomet, kai niekas nesikiš, kai išliksite savarankiški. Labai geras metas tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu – čia lydės išties nemenkas įkvėpimas. Labai tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas klestėte klestės.

Dvyniai

Gali lydėti pojūtis, kad jūsų valanda dar neišmušė, bet ji tikrai čia pat. Iš tiesų kunkuliuojančios veiklos metas ateis visai netrukus, o kol kas galima pasinaudoti proga ir pasidairyti kad vyksta aplink, taip pat prisijungti prie kokios nors kolektyvinės veiklos – artimi draugai tikrai pasiūlys ką veikti, kad būtų įdomu, dalykinėje veikloje įdomių minčių ir pasiūlymų turės kolegos ar kiti bendraminčiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Atrodo, gali būti daug veiklos darbe, jūsų profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, tačiau energijos ir tinkamo nusiteikimo turėsite daugiau nei pakankamai, todėl visi iššūkiai bus įveikti lengvai. Taip pat ši savaitė gali atnešti nemažai susitikimų, bendros smagios veiklos su artimais draugais. Tikėtina, kad kolegos darbe irgi ras kaip nudžiuginti.

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs ir linkę veikti visai nesidairant nei aplink, nei į kažkieno nuomonę. Puikus metas kelionei, ypač tokiai, kuri skatina kaip reikiant pajudėti ir kuri atsidėkoja smagiais nuotykiais. Dalykinė su užsieniu susijusi veikla irgi vyks sklandžiai. Niekur nevykstantys galės padirbėti – darbe, profesijos srityje nestigs nei veiklos, nei smagių, malonių aplinkybių.

REKLAMA

Mergelė

Darbe darbų kol kas ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, tad liks laiko kitiems dalykams. Iš tiesų dabar palankus metas tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jeigu jie susiję su skolomis arba paskolomis. Taip pat ši savaitė palanki ir kelionėms – pailsėti, pasisemti malonių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai. Dalykinė su užsieniu susijusi veikla irgi sektųsi puikiai.

Svarstyklės

Vis dar daug dalykų priklausys ne nuo jūsų norų arba valios, o nuo išorinių aplinkybių arba kitų asmenų veiklos. Ta ana pusė gali būti ir labai veikli, ir labai tiesmuka, su ja kovoti tikriausiai būtų beprasmiška, bet galima šiai jėgai pasiduoti ir pažvelgti kur ji nuneš. Arba nuo šio spaudimo galima sprukti į kelionę – būtų ir labai smagu, ir pailsėtumėte kuo puikiausiai.

REKLAMA

Skorpionas

Tikėtina, kad nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir rūpestingo pareigų vykdymo. Kadangi energijos bei įkvėpimo šiems darbams nestigs, su viskuo susitvarkysite nesunkiai. Palankus metas ir energingai rūpintis sveikatos reikalais. Taip pat ši savaitė yra labai palanki puoselėti asmeninius ryšius su svarbiais jums žmonėmis, galimos ir naujos, malonios pažintys.

Šaulys

Laikas linksmas, smagus, siūlantis daug smagių pramogų – tokių, kurios džiugina protą, skatina smagiai pašmaikštauti, ir tokių, kurios skatina smagiai pajudėti. Taip pat ši savaitė gali atnešti nemažai nedidelių darbų, kurie bus ir svarbūs, juos reikės atlikti labai pareigingai, ir kartu smagūs, malonūs. Taip pat ši savaitė palanki rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Labai palankus metas rūpintis namų ir šeimos reikalais – ir užsiimti su šia sritimi susijusiais dalykiniais reikalais, ir aiškintis su namiškiais kaip viskas turi būti, ir patiems valingai bei kryptingai imtis svarbių darbų. Beje, šalia jų bus ir daug progų smagiai pasilinksminti, renginių, įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Asmeninis gyvenimas irgi atrodys puikiai.

Vandenis

Būsite labai atviri, daug judėsite ir daug bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ir kitomis taip pat. Pokalbiai vyraus trumpi, iš karto vedantys prie sprendimo. Taip pat dabar galimos ir naujos įdomios pažintys. Taip pat ši savaitė yra palanki stengtis, kad namie būtų dar gražiau, dar jaukiau ir patogiau, o namiškiai – dar laimingesni.

REKLAMA

Žuvys

Savaitė bus tarsi dviguba. Ji atneš nemažai smagaus judėjimo, susitikimų su draugais, kaimynais arba kai kuriais giminaičiais, smagių pokalbių ir panašių dalykų. Labai palankus metas plėsti kultūrinį akiratį. Ir tuo pat metu laikas labai palankus rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais, siekti naudos. Šioje srityje būsite labai veiklūs, tiesmuki ir linkę veikti nieko nelaukiant.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų