Motinos siaubas lėktuve: mažametė po skrydžio buvo žiauriai sukandžiota

Kelionės lėktuvu jau tapo įprastiniu daugelio šeimų keliavimo būdu. Bet nepaisant to, kad tai vienas saugiausių būdų keliauti, dažnai nekalbama apie kitas skrydžių problemas. Su aštuonmete dukra keliavusiai moteriai skrydis labai apkarto, kai pamatė žiauriai sukandžiotą savo vaiką, rašo BBC.

35

Heather Szilagyi kartu su sužadėtiniu ir aštuonmete dukra skrido iš Vankuverio į Londoną – skrydis truko visą naktį. Vaiko vietoje moteris pastebėjo ropojančių blakių – ji tuojau pat apie tai pranešė skrydžio palydovams, tačiau pagalbos iš jų nesulaukė. Šeimai nebuvo pasiūlytos kitos vietos ir teko pasilikti tose pačiose sėdynėse.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kai kelios valandos skrydžio virsta nesusipratimu

„Atsiprašau, bet visos vietos užimtos. Mes neturime vietų, į kurias galėtume jus perkelti“,-išgirdusi šeimos skundą pareiškė skrydžio palydovė.

Situacija ryte buvo labai prasta – ne tik pati moteris, bet ir jos mažametė dukra buvo stipriai sukąstos.

Išlipusi iš lėktuvo Heather kreipėsi į „British Airways“ kompaniją, kurios lėktuvu skrido, kad namo galėtų grįžti kitu lėktuvu. Tačiau net po kelių kreipimųsi moteris jokios reakcijos į savo skundą nesulaukė. Tuomet moteris savo istorija pasidalino savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje.

Istorijai pradėjus plisti internete avialinijų kompanija galiausiai sureagavo.

„Mes susisiekėme su kliente, atsiprašėme ir tiriame šį atvejį. Kompanija kiekvienais metais atlieka apie 280 tūkstančių skrydžių ir skundai dėl blakių yra labai retai pasitaikantis atvejis. Nepaisant to visuomet esame budrūs ir stengiamės tikrinti lėktuvus“, - pranešime rašo „British Airways“ atstovai.

Pripažinę situacija "British Airways" taip pat tvirtina moteriai ir jos šeimai pasiūlę grįžti namo verslo klasės vietose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų