REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mokslininkai išsiaiškino, kad jausmas, kuris vadinasi meilė, labiau būdingas dailiosios lyties atstovėms nei vyrams.

REKLAMA
REKLAMA

Be to, paaiškėjo, kad moterys gali patirti tikrą meilę tik vieną vienintelį kartą gyvenime, o visi kiti intymūs ryšiai – tai tik seksualinio pobūdžio susižavėjimai ir trauka bei banalus prisirišimas, rašo thelondonpaper.com.

REKLAMA

Vyrai gali įsimylėti 50¢8 kartus per gyvenimą. Šis skirtumas paaiškinamas tuo, kad moterų genuose – siekis sukurti tvirtą šeimą ir išsaugoti ją, o vyrų – stiprus instinktas daugintis.

Tyrinėtojai taip pat išsiaiškino, kad net romantiškiausi ir stipriausi jausmai negali tęstis ilgiau nei ketverius metus. Dėl visko „kalti“ tie patys genai.

O šai Ohajo (JAV) universiteto mokslininkai priėjo dar ir tokią išvadą, kad sueitis su mylimu žmogumi gerokai naudingesnė už mechaninį lytinį aktą, kai siekiama vien patenkinti instinktus, rašoma leidinyje „Journal of Sexual Medicine“.

REKLAMA
REKLAMA

Intymus artumas tarp mylinčių žmonių sumažina cholesterino kiekį

Atlikę ne vieną eksperimentą, mokslininkai išsiaiškino, kad intymus artumas tarp mylinčių vienas kitą partnerių, gerokai sumažina cholesterino kiekį kraujyje.

Be to, sekso tarp įsimylėjėlių metu gerokai daugiau patenka į kraują ir dopamino, kuris ir išvalo iš organizmo cholesteriną. Taip pat dopaminas turi teigiamos įtakos žmogaus psichikai, atlikdamas savotiško trankvilizatoriaus funkciją.

Seksas – gera priemonė nuo nemigos ir depresijos

Ir priešingai, mechaninis lytinis aktas skatina oksitocino ir vasopresino perdirbimą organizme, kurie padeda geriau įsisavinti riebalams. Kitaip tariant, norintiems sulieknėti, reikėtų ieškoti geresnių „sporto šakų“.

Tačiau nepaisant to, medikai pažymi, kad apskritai seksas teigiamai veikia žmogaus organizmą, nes tai ir gera priemonė nuo nemigos, depresijos bei insulto.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų