Moters išrinktas vardas dukrai įsiutino giminaičius: praminė blogiausiu pasaulyje

Moteris manė savo dar negimusiai dukrai išrinkusi unikalų vardą, bet jos vyro šeimai jos pasirinkimas nelabai patiko.

Renkant vaikui vardą reikia iš anksto žinoti, kad visiems neįtiksi. Viena būsima mama pasijuto įžeista, kai jos vyro šeimos nariai pasakė jai, ką galvoja apie jos išrinktą dukrelės vardą. Pasak jų, tai – „blogiausias vardas pasaulyje“, kuris „turėtų būti draudžiamas“.

Tokių komentarų moteris sulaukė iš savo vyro sesers. Ji nusprendė savo mintimis apie šį vardą pasidalinti internete. Socialiniame tinkle „Reddit“ sesuo pasakojo, kad jos brolis su žmona planuoja vaikui duoti neįprastą vardą. Ji kitų socialinio tinklo naudotojų klausė, ar pasakyti brolio šeimai, ką iš tiesų galvoja, buvo klaida.

„Reddit“ forume moteris rašė: „Praėjusį savaitgalį per „Zoom“ kalbėjausi su šeima. Mano brolis su žmona nusprendė pasakyti, kokį vardą išrinko savo netrukus gimsiančiai dukrai. Jie vardą galvojo beveik mėnesį. Nenustygdami džiaugsmu jie pasakė, kad kūdikio vardas bus „Alibi“ – tariama visai taip pat, kaip įprastas žodis.

Pasirodo, mano brolio žmona skaitė knygą ir vienu metu užsimerkė ir pirštu dūrė į bet kurį žodį puslapyje, tikėdamasi rasti gerą vardą. Jai pasitaikė žodis „alibi“. Ji sakė, kad tuo metu tam nesuteikė daug reikšmės, bet šį žodį vis prisimindavo, pamačiusi jį internete, laikraščių straipsniuose ir taip toliau. Tada ji susapnavo, kad kalbasi su savo dar negimusia dukra, kuri jai sako, kad jos vardas yra Alibi.

Jos manymu, toks vardas skamba gražiai, egzotiškai, paslaptingai ir originaliai. Jie taip pat pabrėžė, kad vardo nebus galima niekaip trumpinti, nes taip dingtų jo originalumas.“

Moteris pripažino, kad pasijuto sutrikusi ir jai netyčia išsprūdo: „Tai blogiausias vardas, kokį esu girdėjusi. Jūs juokaujate?“ Šis komentaras įžeidė būsimą mamą ir dabar ji laukia atsiprašymo bei pripažinimo, kad dėl vardo ji yra apsigalvojusi.

REKLAMA

Moteris pasakoja: „Trumpai tariant, mano brolis ir tėvai nori, kad aš nuoširdžiai atsiprašyčiau brolio žmonos ir pasakyčiau, kad dėl vardo apsigalvojau ir manau, kad iš tiesų Alibi yra puikus vardas. Aš jau atsiprašiau už tai, kad ją įžeidžiau, bet atsisakau meluoti, kad apsigalvojau dėl vardo. Dėl to vis dar pykstamės. Aš tikrai manau, kad turėtų būti draudžiama žmogui duoti tokį vardą.“

Po šiuo įrašu savo mintimis pasidalino daugiau nei 1000 žmonių, ir galiausiai buvo nuspręsta, kad sesuo pasakydama savo nuomonę nepadarė nieko blogo, rašoma mirror.co.uk.

Vienas žmogus komentavo: „Alibi būtų siaubingas vardas. Atsiprašykite dukros už tai, kad jai apsunkinote gyvenimą – daugiau nieko nebegalite padaryti.“

Kita atsakė: „Absurdas, šita mergaitė prašys visų vadinti ją Ali, kai tik galės.“

Trečia pridūrė: „Savo vaikams kvailus vardus duodantys tėvai yra tikri šunsnukiai. Duoti vaikui vardą – tai ne tik tėvų teisė, bet ir atsakomybė. Tie, kurie rimtai nežiūri į tokią atsakomybę ir duoda vaikams tokius vardus, kaip Alibi, Khaleesi, McKenzee, Pasileigh ir t.t., aiškiai savo vaikui gero nelinki.“


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-08-25 22:54:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalytei toks vardas gal ir tiktų,bet dukrai ,jeigu ją myli ir vardą reikėtų rinkti apdairiai ir gerai pagalvoti ar ji jausis užaugus tokių vardu pavadinta laimingą.
JUK vardas žmogui turi didelę reikšmę.
Atsakyti
-14

L
Lina
2020-08-25 19:09:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepavydziu vaikui,kaip juoksis iš jos tik išgirdę vardą,dar perklaus ar gerai išgirdo
Atsakyti
-14

A
As
2020-08-25 21:59:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei nėštumo metu vyksta hormonų kaita ir nežinia kas verda būsimos Mamytės smegenyse tai ir kyla noras suteikti vaikui vardą tokį kokio nėra dar iš viso ir visai negalvojame kaip su tokiu vardu vaikasgyvens kaip jis bus šaukiamas dabar toks laikmetis užėjo kuo durniau tuo geriau..
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų