Moteris paviešino iš vaikino per klaidą gautas žinutes: ją vadino „didesne, nei jis manė“, tačiau iš turtingos šeimos

Jei kada reikėtų priežasties sutrumpinti pasimatymą, tai būtų ši susirašinėjimo klaida.

Kersten Hovis, manoma, kilusi iš JAV, „TikTok“ socialinėje platformoje pasidalino įvykiu, kai pasimatymo metu vaikinas, vardu Setas, per klaidą jai išsiuntė žinutę, skirtą draugui, kurioje jis nemandagiai komentuoja merginos išvaizdą.

Viskas įvyko pasimatymo pradžioje, todėl susitikimas truko neilgai.

Mergina pasidalino pokalbio nuotrauka, kurioje Setas rašė, kad ji atrodo „didesnė, nei jis manė“, bet jos šeima yra „turtinga“.

Gavusi pranešimą ir supratusi, kad jis buvo išsiųstas jai per klaidą, Kersten paprašė Seto apsukti automobilį. Kelionės atgal metu mergina „atskaitė moralą“ už tokius žodžius ir pasakė, kad jis yra „nesubrendęs“ ir „tuščias“.

Žmonės užjautė Kersten, kai ji juokėsi iš šios istorijos „TikTok“ platformoje. Ji paaiškino, kad ši vyro nuomonė neturėjo įtakos tam, kaip ji pati mato save.

Pirmiausia Kersten pasidalijo savo pokalbio su Setu nuotrauka, prirašydama „pasimatymų realybė 2020-aisiais“. Iš pradžių tai atrodė kaip bet koks kitas susirašinėjimas, kurio pradžioje Setas klausė kelio nuorodų į merginos namus. Bet netrukus Kersten atkreipė dėmesį į vieną konkretų Seto atsiųstą pranešimą, kuriame rašoma: „Važiuojame į pasimatymą, ji yra didesnė, nei aš maniau, bet šventas š***, jos šeima turtinga“.

Tada ji jam atsakė: „Aš pasimelsiu už tave, drauguži“.

Kitame vaizdo įraše Kersten savo sekėjams plačiau papasakojo, kas iš tikrųjų įvyko per tą pasimatymą.

Ji paaiškino, kad Setas jai išsiuntė žinutę praėjus 10 minučių nuo pasimatymo pradžios, kol jie dar važiavo automobilyje. „Aš pažiūrėjau į jį ir paklausiau: „Juk ne man norėjai tai atsiųsti?“, – sakė ji.

Setui prisipažinus, kad jis per klaidą išsiuntė šią žinutę jai, Kersten paprašė jo apsukti automobilį. „Aš jam tiesiog pasakiau, kad jis yra nesubrendęs ir tuščias, ir tai yra priežastys, kodėl jis vis dar vienišas“, – vaizdo įraše ji sakė.

REKLAMA

Ji atskleidė, kad pasimatymas baigėsi tyla, kai Setas ją išleido netoli namų. Tačiau Kersten sugebėjo paviešinti šį nemandagų tekstą ir nemalonų įvykį.

„Aš nesiekiu būti plona kaip šakelė, turiu dideles šlaunis, ir tai yra gerai, aš myliu tai“, – sakė ji.

Ji teigė, kad Seto nuomonė neturėjo įtakos tam, kaip ji mato save. „Tai tik įrodė, kad nusipelniau geriau“, – sakė ji.

TikTokerės sekėjai išreiškė užuojautą, kai ji pasidalijo šiuo įvykiu. Mergina teigė, kad Setas parodė savo tikrąsias spalvas.


Rašyti komentarą...
F
Fake
2021-01-20 23:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik Tik platforma skirta: kas originalesnį išmislą sugalvos, kad užsidirbti kelis centus už peržiūras. Vat ir fantazuoja žmonės apie pvz, kad anyta nuotakai neleido dėvėti baltos suknelės. Šita fantazija dar ir neįdomi, kam ją spausdinti???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų