Net 6 vaikus auginanti mama tapo „TikTok“ legenda: ar sugebėsite atspėti, kiek jai metų?

Kai kurios moterys tapusios mamomis tik dar labiau pražysta – būtent taip nutiko ir Claire Barratt. Šiuo metu įspūdingai atrodančiai moteriai yra 41 metai, vis dėlto pažiūrėjus į jos išvaizdą atrodo, kad geriausiu atveju jai perpus tiek.

15

Negana to, ji augina net 6 vaikus…

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Net 6 vaikus auginanti mama tapo „TikTok“ legenda: ar sugebėsite atspėti, kiek jai metų?

Tiesa, 4 vaikai yra jos pačios, o dar 2 mergaitėms ji yra pamotė. Nepaisant to, jos seksualūs vaizdo įrašai drebina visą internetą, o ypatingai platformą „TikTok“. Nors šis socialinis tinklas yra populiaresnis tarp vaikų, Claire čia taip pat žinoma. Ji drąsiai rodo savo puikų humoro jausmą, stilių ir šokio judesius.

Vis dėlto ne visi Claire palaiko. Kai kurie tikina, kad būdama tokio amžiaus ji turėtų rengtis padoriau, tačiau gražuolė savo puikių linkių tikrai neketina slėpti.

Vienas populiariausių C. Barratt vaizdo įrašų yra apie tai, kaip žmonės norėtų, jog ji atrodytų būdama 41-erių, ir kaip priimtina atrodo jai pačiai.

Įdomu tai, kad iš pražių susikurti „TikTok“ anketos ji tikrai neketino, kadangi jos vaikai tai taip pat naudojo, bet ją tai padaryti įkalbėjo žmonės jos darbe. 

„Vaikai mane pamokė, aš pasidalijau vaizdo įrašu, kuriame parašyta, kad man – 40 metų ir aš nežinau, ką darau. Reakcija buvo žaibiška“, – sakė ji.

Tiesa, kai kurie komentatoriai tikina, kad nepaisant jaunatviškos išvaizdos, moteriai taip rengtis nereikėtų, ką jau kalbėti apie jos vaizdo įrašus.

„Nė neketinu būti paprastenė. Kodėl? Jei man virš 40 metų, nereiškia, kad negaliu būti seksuali. Ar viskas dėl to, kad esu mama? Mamos negali būti seksualios?“,– drąsiai teigia ji.

Dar kitame vaizdo įraše gražuolė prideda, kad drabužiai žmogaus tikrai nenusako.

Claire vaizdo įrašus galite pamatyti čia.


Rašyti komentarą...
A
Ar tikrai?
2021-01-03 11:34:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Gerai atrodo" galima būtų sakyti, vertinant jos natūralų grožį, o čia viskas išlyginta, patempta, priklijuota, nupiešta ir padidinta...
Atsakyti
-2

p
paziurejus arciau
2021-01-04 08:32:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko ypatingo. tik l.jau sexy rengiasi
Atsakyti
0

i
idomu
2021-01-04 08:33:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar butina ir ar galima cia ivairiu keksiskai besirengianciu motereliu fotkes det?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų