Moteris netveria pykčiu: vyras išrinko dukrai vardą su ja nepasitaręs

Būsima mama atėjo į „Reddit“ forumą išlieti pykčio ant savo vaikiną po to, kai jis išrinko jų dukrai  vardą iš „Saulėlydžio“ sagos ir visiems apie tai pasakė  prieš tai net su ja nepasitaręs.

Kūdikio vardo pasirinkimas turėtų būti bendras tėvų sprendimas. Tačiau vienas būsimas tėvas nusprendė paimti reikalus į savo rankas, siekdamas užtikrinti, kad jo negimusiai dukrai būtų suteiktas vardas, kurio jis labai nori.

Ir teisinga sakyti, kad jo mergina dėl to nėra patenkinta.

Nėščia moteris nuėjo į „Reddit“ forumą norėdama paklausti patarimo, ką daryti po to, kai partneris išrinko vardą jų vaikui ir pranešė apie tai savo draugams ir šeimos nariams, prieš tai nepasitardamas su ja.

Ji tvirtina, kad vyro pasirinkimą paskatino jo meilė „Saulėlydžio“ knygoms, kurias parašė Stephenie Meyer, tačiau ji nėra gerbėja, rašo mirror.co.uk.

Savo įraše ji paaiškino: „Mes su savo vaikinu esame 18-os. Aš 35-ą savaitę nėščia. Nuo tos dienos, kai sužinojau, kad turėsime mergaitę, jis buvo nusiteikęs pavadinti ją Renesmee ir visiškai atsisako kompromisų.

Jis yra didžiulis „Saulėlydžio“ gerbėjas, aš šios sagos asmeniškai nekenčiu ir labiau norėčiau, kad savo kūdikio nepavadintume išgalvoto personažo vardu“.

Būsimoji mama pasakojo, kad viskas užvirė vieną vakarą, kai po kelias savaites trukusio nesutarimo dėl vardo ji prisijungė prie „Instagram“ ir sužinojo, kad vaikinas paskelbė jų nuotrauką su užrašu: „Aš negaliu sulaukti, kol susitiksiu su tavimi Renesmee“.

Tai perskaičiusi ji įsiuto ir pareikalavo, kad jis ištrintų arba pakeistų antraštę, nes jie taip nevadins savo dukros.

„Jis atsisakė sakydamas, kad jo draugai dabar žino vardą, todėl mes turėtume jį ir pasirinkti. Aš sakiau: nesutinku pavadinti mūsų dukterį kvailo sugalvoto personažo vardu iš blogiausių kada nors padarytų knygų. Ištrink įrašą dabar arba išeik iš namų.

REKLAMA

Jis išvyko pernakvoti pas draugą, o mano tėvai, išgirdę ginčą, pasakė, kad turėčiau tiesiog leisti jam pavadinti mūsų dukrą taip, sakydami, kad tai jam turbūt daug reiškia ir kad aš esu per daug užsispyrusi“.

Vėliau ji pridūrė, kad ji mikčioja, o tai reiškia, kad jai sunku garsiai ištarti vardą Renesmee.

Daugelis „Reddit“ vartotojų greitai pasisakė už mamos pusę ir teigė, kad jos vaikinas buvo neprotingas.


Rašyti komentarą...
E
Eglė
2021-03-01 12:31:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu moteriškei. Vadinti vaikus knygų / serialų / žvaigždžių garbei rodo intelekto lygį, švelniai tariant, neaukštą
Atsakyti
-1

P
Parapsichologė.
2021-03-01 18:51:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neduokite jokių iš serialo personažo,tėvų,tetų,dėdžių,senelių vardų,jų garbei.Turės paskui bėdų gyvenime vaikai.Kam vaikui dvigubas likimas.Vardus duoda mama,bet ne tėvas.Neduokit sudurtinių vardų,kai iš dviejų daromas vienas.Daug mandrų vardų,iskraipytų,nesuprantamų.Tevai nori išskirtinio vienintelio vardo.Vaikui paskui gali ir nepatikt.Tauta mūsų yra išradinga,net turime 2 tūkskst.ivairiu vardų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų