Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeima ‒ tai patys nuostabiausi žmonės, nors kartais jose gausu smulkmeniškumo, dramų ir tikrai keistų situacijų, apie kurias net negalėtum pagalvoti savo įžūliausiose svajonėse.

Šeima ‒ tai patys nuostabiausi žmonės, nors kartais jose gausu smulkmeniškumo, dramų ir tikrai keistų situacijų, apie kurias net negalėtum pagalvoti savo įžūliausiose svajonėse.

REKLAMA

Pavyzdžiui, kas įsivaizduotų, kad moters sesuo užmegs romaną su jos vyru ir galiausiai ištekės už jo? Na, tokia viena moteris apsilankė „Reddit“ forume ir paprašė patarimo, kai sesuo ant jos supyko.

Pasirodo, kad moteris nepakvietė sesers ir buvusio vyro į savo nėštumo paskelbimo vakarėlį, nepaisant to, kad moteris nebuvo pakviesta į sesers vestuves… Ar tai dvigubi standartai?

Ji rašė: „Paaiškinsiu painią situaciją... Aš (37-ių) esu ištekėjusi už 36-ių Ryan. Turiu seserį, kurią pavadinsiu Samanta (jai 32-ji), ir buvusį vyrą, kurį pavadinsiu Denu (jam 34-eri).

Supyko, kad nepakvietė į kūdikio šventę

O dabar tiesiai prie reikalo – Denas ir Samanta dabar susituokę. Denas turėjo su ja romaną, apie kurį sužinojau tik per vieną jo draugą, kuris jautėsi kaltas, nes žinojo jų paslaptį. Mes išsiskyrėme, o po metų jie susituokė, ir, aišku, manęs nepakvietė.

REKLAMA

Mudu su Ryanu susipažinome po kelerių metų ir jau dvejus metus esame susituokę. Neseniai sužinojau, kad esu nėščia, ir nusprendžiau surengti nedidelį šeimos vakarėlį su mūsų tėvais, jo seserimi ir keletu kitų artimų narių. Savo sesers ir Deno nepakviečiau. Mano mama tai priminė, bet, kai pranešiau jai naujieną apie nėštumą, pamiršo.

Matyt, kai grįžo namo, ji apie tai pasakė Samantai ‒ dėl to tikrai nesistebėjau. Iš Samantos gavau griežtai suformuluotą žinutę (švelniai tariant), kad aš siaubūnė, jog jos nepakviečiau, nes taip „išskyriau ją iš šeimos“, o mano kūdikis „vis tiek bus jos dukterėčia / sūnėnas“.

 

„Aš jai paaiškinau, kodėl ji nebuvo pakviesta ‒ aš norėjau jaukaus šeimos susibūrimo. Ji puolė aiškinti, kad ji yra šeimos dalis, o tai reiškė, kad ji turėjo būti pakviesta.

Kalbėjausi su mama apie tai, ir ji pritaria Samantai, teigdama, kad patinka man tai ar ne,  turėčiau priprasti prie Samantos ir Deno, nes jie bus mano vaiko gyvenime. Tai, kad jų nepakviečiau, buvo niekinga iš mano pusės. Aš tikrai nebežinau, ką dabar galvoti. Ar aš kvaila?“, ‒ toliau pasakojo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Internautai palaikė moterį

„Reddit“ komentatoriai netruko apginti moterį ir pabrėžė, kad ji elgiasi netgi per daug padoriai,  palaikydama santykius su savo seserimi ir buvusiuoju, nors jie taip šlykščiai ją apgaudinėjo už nugaros.

„Aš būčiau jai pasakęs, kad ji nėra mano šeimos dalis nuo tada, kai ji nuviliojo mano vyrą, tu tikrai esi labai malonus žmogus, kad po to net su ja kalbi“, – sušuko vienas, rašo mirror.co.uk.

Viena komentatorė rašė: „Dabar būtų tinkamas laikas jai pranešti, kad ji niekada nematys jūsų vaiko. Esu priblokšta, kad jūs abi net kalbatės. Negalite šalia savo vaiko turėti tokios menkystos. Dabar esate atsakinga už doro žmogaus auginimą ir turite kuo ilgiau jį apsaugoti nuo šiukšlių“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų