tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Kokia siaubinga 2023-ųjų metų pradžia. Vis dar sunku patikėti, kas aplink mus dedasi“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Violeta.

„Kokia siaubinga 2023-ųjų metų pradžia. Vis dar sunku patikėti, kas aplink mus dedasi“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Violeta.

REKLAMA

Vos atsigavome po skausmingų kelių garsių žmonių netekčių, štai dabar įvyko dar viena baisi tragedija – netekome tikros scenos primadonos, legendos Vitalijos Katunskytės.

Kiek prisimenu save, atostogaujančią Palangoje, ji visą laiką J.Basanavičiaus gatvėje garsiai traukdavo savo dainas, linksmindavo poilsiauti atvykusius tautiečius.

Neįmanoma nepastebėti jos charizmos – kokia žavi, koks humoro jausmas ir saviironija. Moteris niekada nesigėdijo atvirai kalbėti apie savo bėdas, ligas, svorio pokyčius. Ji nebijojo pasijuokti iš savęs ir iš kitų.

Vitalija Katunskytė buvo ir bus tas žmogus, apie kurį negalėčiau pasakyti nei vieno blogo žodžio. Tiesiog nuostabi ir charizmatiška moteris! Tikiu, kad daugelio atmintyje ji išliks kaip labai šviesus ir nuoširdus žmogus.

REKLAMA

Nerimą kelią vienas dalykas

Ir šią sunkią valandą, kai Vitalijos gedi visa Lietuva ir talento gerbėjai, didžiausią nerimą man kelia vienas dalykas – žmonės iki šiol nemoka vertinti tų, kurie jiems svarbiausi.

REKLAMA

Tad šiandien labai norisi jautriai paprašyti visų tiesiog išmokti vertinti žmones, kurie yra šalia.

Kartais mes užsisukame darbuose, reikaluose, kad pamirštame apkabinti ir priglausti tuos žmones, kurie mums yra svarbūs. Pamirštame paskambinti vyresniems artimiesiems ir paklausti, kaip jų sveikata.

Tokios netektys ne tik supurto, bet ir paliečia kiekvieną iš mūsų. Tegul tai bus priminimas kiekvienam – koks trapus mūsų visų gyvenimas ir kaip svarbu prisiminti tuos, kurie mums iš tiesų yra patys svarbiausi.

Autorius: skaitytoja Violeta

 

Straipsniais apie žmonių mirtis neturėtų būti leidžiami jokie komentarai.
Deja... Ne visi žmonės stori, nutukę kad be saiko valgo, bet yra dar ir ligos dėl kurių svoris auga. Jei yra žmonių klausančių - vadinasi kam nors patinka.
Argi, tai blogai, kad žmogus stengiasi užsidirbti pats ir neprašo išmaldos kitų?
O lietuviams reikėtų mokytis daugiau pozityvumo, atsisakyti pavydo ir piktų pliatkavojimų ir kenkimo kitam.
Ilsėkis ramybėje!
Labai gražiai parašyti žodžiai,,,o komentarai du baisūs,,,išimkite tuos komentarus,,nes žmonės šlykščiai rašydami matyt jaučią malonumą,,gėda
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų