• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Leah Smith iš Wooltono sulaukė beveik pusės milijono „TikTok“ sekėjų, kai internete pradėjo dalintis žiniomis apie savo kovą su vėžiu.

Leah Smith iš Wooltono sulaukė beveik pusės milijono „TikTok“ sekėjų, kai internete pradėjo dalintis žiniomis apie savo kovą su vėžiu.

REKLAMA

Mirė įkvepianti jauna „TikTok“ žvaigždė Leah Smith, kuri šioje platformoje fiksavo savo kovą su vėžiu.

Skelbiama, kad 22 metų Leah iš Mersisaido valstijos mirė pirmadienį. Ji sirgo Ewing‘o sarkoma – retos formos vėžiu, kuris pažeidžia kaulus ir minkštuosius audinius. Ewing‘o sarkoma dažniausiai serga 10-20 metų amžiaus vaikai ir jaunuoliai.

Skausminga žinute apie merginos mirtį pasidalijo Leah vaikinas Andrew. „Tai žinutė visiems, kurie sekė Leah ir ją palaikė, – rašė jis. – Su liūdesiu pranešu, kad ji mirė šiandien apie 11.30 val. ryto. Tiesiog noriu visiems padėkoti.“, rašo mirror.co.uk.

Mirė vos 22-ejų influencerė: šeimos skausmui ribų nėra

„Visi jūsų komentarai padėjo – ji iš tikrųjų juos visus perskaitė. Visiems, kurie kada nors pasakė ką nors gražaus – tai reiškė daugiau, nei jūs įsivaizduojate. Mums visiems jos trūks, tačiau  pasistengsime, kad niekada jos nepamirštume. Noriu, kad visi kalbėtų apie Leah ir apie tai, kokia ji nuostabi ir kaip ji visiems padėjo. Neleisime, kad Leah būtų pamiršta.“

REKLAMA
REKLAMA

Kai buvo paskelbta žinia apie Leah mirtį, „TikTok“ tinkle pasipylė užuojautos ir palaikymas jos šeimai ir draugams. Po Andrew vaizdo įrašu per kelias valandas buvo paskelbta beveik 50 000 žinučių. „Ilsėkis ramybėje, gražuole, tu išmokei mane būti stipria net ir tamsiausiais laikais, ir tu amžinai išliksi mano atmintyje, ilsėkis ramybėje, miela mergaite“, – rašė viena gerbėja.

REKLAMA

 

10 mėnesių nuolatos kentėjau labai stiprius nugaros skausmus,  – dar 2020 rašė Leah. – Tačiau kai ėmiau nebejausti kairės kojos, supratau, kad kažkas tikrai negerai.“ Beveik pusę milijono „TikTok“ sekėjų turinti Leah užkariavo žmonių širdis naujausiais vaizdo įrašais iš ligoninės.

„Norėjau „TikTok“ platformoje žmonėms parodyti savo kelionę ir gyvenimą sergant vėžiu – jo pakilimus ir nuosmukius. Žmonėms tai be galo patinka.“ Savo vaizdo įrašuose Leah šoka, dalijasi komiškais vaizdeliais ir naujienomis apie vėžį. Vienas vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 4,5 mln. kartų.

„Leah dabar yra savo gyvenimo kelio pabaigoje. Ji negali judėti ar kalbėti, tačiau ji reaguoja į mus garsais ir žino, kad mes esame šalia, – dieną prieš mirtį rašė geriausia Leah draugė Vikki. – Andrew nuo jos nesitraukia, jis buvo tvirta uola visos šios kelionės metu. Svarbiausia, kad Leah dabar tokia rami, ji atrodo kaip niekada graži, o mes tiesiog esame dėkingi, kad galime būti prie jos lovos, ją apkabinti ir paguosti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų