Metas atnaujinti namus? Į pagalbą – virtualus „Magrės baldų“ salonas

Pastaraisiais mėnesiais namuose praleidžiame ypač daug laiko ir panašu, kad praleisime jo dar daugiau, tad poreikis puoselėti savo aplinką tik dar sustiprėjo.

Visgi neretai prireikia ekspertų patarimo, kaip ne tik pasirūpinti skoningu, harmoningu interjeru, tačiau ir kaip išsirinkti minkštuosius ar korpusinius baldus, miegamojo lovas ar čiužinius ir tai padaryti kiek įmanoma saugiau, greičiau ir optimaliau, nevykstant į fizinį saloną, taičiau viską apžiūrint elektroninėmis priemonėmis, todėl „Magrės baldų“ specialistai pristato naujieną – virtualų interjero saloną. Jame galite patogiai apžiūrėti dominančius gaminius neišeidami iš namų. Ten rasite tiek populiariausius minkštų ir korpusinių baldų modelius, tiek interjero detales. Dizainerių sukurtos ekspozicijos – puiki pagalba planuojant, kaip gaminiai įsikomponuos jūsų namuose. 

„Gaminių savybes ir namų dekoro subtilybes puikiai išmanantys konsultantai pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus. Pasinaudojus profesionalų pagalba, baldų ir interjero detalių paieškos gali tapti kur kas lengvesnės. Tačiau svarbiausia, kad tokios nuotolinės konsultacijos leidžia išvengti kontakto ir taip apsaugoti tiek save, tiek kitus“ – teigia „Magrės baldų“ specialistai ir kviečia konsultuotis nuotoliniais būdais: telefonu, elektroniniu paštu, paliekant žinutę svetainėje arba per socialinius tinklus. 

REKLAMA

Apsilankymas baldų salone – neišeinant iš namų 

Dabar, kai vykti iš namų nėra itin saugu, apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis. Visgi norint išsirinkti baldus ir interjero aksesuarus, ne visuomet pakanka el. svetainėje pateiktų nuotraukų. „Magrės baldų“ komanda siūlo jums virtualiai apsilankyti Vilniaus rajone, Riešėje, esančiame savo salone. Neišeidami iš namų galite susipažinti su visa salono ekspozicija, kuri apima svetainės, miegamojo, valgomojo, vaikų kambario baldus ir interjero aksesuarus. 

Tobulas pasirinkimas taupantiems laiką 

Virtualus apsilankymas salone – puikus būdas sutaupyti laiko, nes nereikia niekur ruoštis ir važiuoti. Be to, tai leidžia išvengti kelionės išlaidų. Viskas, ko reikia virtualiam turui, yra interneto ryšys ir kompiuteris arba išmanusis telefonas. Ar kada nors pagalvojote, kad minkšto kampo, miegamojo lovos ar kito baldo paieška gali būti tokia patogi? Įsitikinkite tuo apsilankę „Magrės baldų“ virtualiame ture ir svetainėje – išsirinkite norimus gaminius neišeidami iš namų. 

Virtualaus turo metu, paspaudę ant jus dominančio gaminio, galite jį peržiūrėti interneto svetainėje. Čia pateikiamas detalus prekės aprašymas: galimi baldo matmenys, apmušalų rekomendacijos, medinių ir/arba metalinių detalių spalvos ir kita naudinga informacija. Derinant virtualaus salono ir svetainės galimybes, paieška bus dar lengvesnė. 

Kokybiški baldai, pagaminti Lietuvoje 

Dabar, kai namuose praleidžiame daugiau laiko, dar svarbiau puoselėti jų jaukumą. Būtent tam ir kuriami „Magrės baldų“ gaminiai. Visos medžiagos bei jų tiekėjai yra kruopščiai atrenkami. Taip užtikrinamas baldų ir aksesuarų ilgaamžiškumas, saugumas žmogui bei aplinkai. Iki menkiausių detalių apgalvotas dizainas leidžia patenkinti visų šeimos narių lūkesčius ir poreikius. Patrauklios išvaizdos minkšti ir korpusiniai baldai, stilingos interjero detalės suteikia namų erdvei išskirtinės estetikos. 

Plačiame asortimente gausu skirtingų sofoms, lovoms, minkštiems kampams, pufams ir foteliams skirtų apmušalų. Taip pat iš pateiktų variantų galima rinktis norimą medinių ar metalinių detalių spalvą. Tai leidžia lengvai susikurti savo svajonių baldus ir individualumu pasižymintį interjerą. 

Šiuo išbandymų pilnu laikotarpiu nepamirškite pasirūpinti savo ir aplinkinių saugumu. Išsirinkite sau patinkančius baldus, aksesuarus virtualaus turo salone metu; jį rasite čia. Puoselėkite namų jaukumą ir žavesį neišeidami iš jų – tai šiandien taip paprasta!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų