Merginos elgesys vilniečiui kelia ašaras: jaučiuosi kaip šiukšlė

Šiomis dienomis socialinėje erdvėje netrūksta romantiškų akimirkų įamžintose nuotraukose, vartotojai, vos suradę antrąją pusę noriai dalinasi savo asmeninėmis akimirkomis su visais sekėjais. Tačiau kiti savo laimę ir romantinį gyvenimą yra verčiau linkę pasilaikyti sau. Redakcija sulaukė ir skaitytojo Mariaus (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) laiško, kuris neslėpė nuostabos dėl savo merginos elgesio internete. 

Su savo mergina jau draugaujame pusę metų. Jaučiu, kad ji tikrai gali būti toji vienintelė, mes nuolatos kalbamės jautriomis temomis, atsiveriame vienas kitam ir kartu leidžiame kiekvieną laisvą minutę.

Tačiau yra vienas bet...

Visi supranta, kad šiomis dienomis socialiniai tinklai yra užkariavę pasaulį ir jeigu tavęs nėra internete – nėra ir gyvenime.

Užėjus į mano merginos feisbuko paskyrą, mieliausias dalykas, ką ten rastumėte iš mano paties gyvenimo tai nebent mano kojų pirštus smėlyje arba įamžintą mano tolstantį siluetą prie jūros.

Savo sekėjams ji niekada neatskleidžia mano pilno vardo, pristato mane nebent „slaptu vaikinu“. Aš nesuprantu to, ar ji manęs gėdijasi? Galbūt ji tikisi surasti kažką geresnio?

Aš nesu socialinių medijų fanatikas, tačiau kiekvieną kartą jaučiuosi tarsi slepiamas po devyniomis spynomis. Internetas galbūt dar nėra toks didelis klaustukas kaip šeima.

Ji kiekvieną kartą kartoja, kad nenori pristatyti manęs savo šeimos nariams, nes nori įsitikinti, kad mes tikrai kursime šeimą drauge ir pirmiausia ramybę atrastume vienas su kitu, be aplinkinių žvilgsnių ir kišimosi.

Kartais jaučiuosi kaip šiukšlė, bet galbūt laimė tikrai mėgsta tylą?

Skaitytojai, jeigu ir jūs pastebėjote tai, kas patraukė jūsų akį arba išgirdote istoriją, kuri, manote, yra verta ne tik jūsų, bet ir tv3.lt skaitytojų dėmesio, dalinkitės ją siųsdami [email protected]


Rašyti komentarą...
m
mazutas
2019-08-09 17:04:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Galbūt ji tikisi surasti kažką geresnio?"

tikrai taip. bet jei kartais nesutiktų nieko geresnio, tai tiksi ir tu ... bent laikinai :)
Atsakyti
-1

D
DinAs
2019-08-09 15:47:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu tavęs nerodo,rimtai negalvoja.o gal esi atsarginis.jei kito neras,tiksi ir tu.
Atsakyti
-1

S
Skaitytoja
2019-08-10 13:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu jums pilnai,nemegstu viesint savo asmeninio gyvenimo socialiniuose tinkluose.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų