Meilei laiko limito nėra: vaikystėje įsimylėjusi pora vėl susitiko po 35 metų

Nuo pat vaikystės vienas kitą įsimylėję Polly Fenton ir Darrylas Morby išsiskyrė paauglystėje, tačiau po susitikimo draugų vestuvėse jie neseniai vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Eidama link altoriaus Polly Fenton švytėjo džiaugsmu, aplink matydama laimingus svečių veidus raudona, balta ir kareiviška mėlyna spalvomis papuoštoje salėje. Prie altoriaus jos laukė Jis – Darrylas Morby, vyras, kurio ji taip ilgai laukė. Jos gražusis kareivis.

Polly valgė jį akimis nuo galvos iki kojų. Jo nepriekaištinga mėlyna kareiviška uniforma su raudonomis juostelėmis, derančiomis prie raudonos jo kepurės, žvilgantys medaliai ir sagos, trumpai apkirpti plaukai ir mylinčios jo akys.

Ne visai taip ji įsivaizdavo tą berniuką, dabar jau vyrą, kurį prieš tiek daug metų įsimylėjo. Tada jis nešiojo ilgus nubalintus plaukus, mėgo roką ir buvo pats kiečiausias iš visų, nes važinėjo motociklu.

Kita vertus, nesvarbu, kaip jis atrodo dabar – svarbiausia, kad jie pagaliau bus kartu. Jai buvo sunku susilaikyti nepaspartinus žingsnio.

Galiausiai ji atsistojo šalia jo. Jiedu žiūrėjo giliai vienas kitam į akis, kai prisiekė būti vienas kito vyru ir žmona, kaip ir buvo svajoję prieš daugelį metų.

Nors praėjo 35 metai, Polly visada žinojo, kad Darrylas – jos vienintelis. Tai niekada nepasikeitė.

Pirmuoju ponios ir pono Morby bučiniu buvo užtvirtinta ta meilė, gimusi dar paauglystėje, tačiau judviejų kelias nebuvo lengvas.

„Jis buvo mano gražusis kareivis, kurio vertėjo laukti.“ – šypsosi Polly, beveik metams praėjus nuo ypatingos dienos. – „Žinoma, gaila, kad praradome tiek daug laiko, bet gyvenimas pasisuko kitaip.“

Polly buvo 14 metų, o Darrylui – 13, kai jie susitiko 1982 metais ir greitai tapo neišskiriami. „Darrylo plaukai buvo nuostabūs.“ – prisimena Polly. – „Man jie labai patiko.“

„Aš norėjau būti rokeriu.“ – juokiasi Darrylas. – „Mėgau taisyti motociklus ir klausiausi „Iron Maiden“ bei „Rainbow“. Grojant lėtoms jų dainoms bučiuodavau Polly!

REKLAMA

Mano teta Paula draugavo su Polly broliu Andy, nežinau, Andy turbūt butų man buvęs dėdė?“ – sako Darrylas. Polly ir Darrylas gyveno skirtinguose miestuose, bet turėjo labai daug bendra, nes abu užaugo karininkų šeimose.

„Aš esu išauklėta pagal labai griežtas kariškas taisykles.“ – sako Polly. – „Mums neleisdavo sėdėti savo kambariuose, sėdėti reikėjo tik svetainėje. Negalėjau kaip noriu kirptis plaukų ir tikrai negalėjau draugauti su berniukais. Iš namų išsikraustyti negalėjau tol, kol nesusižadėjau.“

Taigi, kai ji su Darrylu paauglystėje pradėjo draugauti, santykius jaunuoliams teko slėpti.

„Jis buvo labai dėmesingas, o taip pat negalėjau nepastebėti labai dailaus jo užpakaliuko!“ – juokiasi Polly. „Tuomet buvau trikovininkas.“ – paaiškina Darrylas. – „Jai tai baisiai patiko!“

Pora prižiūrėdavo Andy ir Paulos vaikus – Seaną ir Clair, o Darrylas važinėdavo visur motociklu.

„Skaičiuodavau valandas, kada ir vėl galėsiu ją pamatyti.“ – šypsosi jis. – „Turėjome tokį patį humoro jausmą, abu buvome labai paprasti. Iškart žinojau, kad Polly – ta, su kuria noriu būti.“ Vaikų priežiūros vakarų jiedu neleisdavo veltui. „Bučiuodavomės ir glamonėdavomės ant sofos. Buvau jos berniukas žaisliukas – man atrodo, taip yra ir dabar!“ – juokauja Darrylas, kuriam dabar 52–eji, ir kuris yra 14 mėnesių jaunesnis už Polly.

„Draugavome pusantrų metų.“ – pasakoja Polly. Nors apie vestuves jiedu nesikalbėjo, Darrylas sako, kad toks noras buvo. „Žinojome, kad esame vienas kitam skirti.“

Bet viskas pasikeitė, kai Polly suėjo 16. „Iš manęs tėvai tikėjosi, kad pradėsiu dirbti.“ – sako Polly. Ji susirado darbą savaitgaliais daržovių parduotuvėje, o Darrylas mokėsi būti virėju. „Tai reiškė, kad vienas nuo kito gyvenome 80 km atstumu.“ – sako jis.

„Gyvenant toli vienas nuo kito meilė tiesiog išgaravo.“ – aiškina Polly. Nors ir labai liūdėdama, Polly ištekėjo būdama 18 metų. „Nebuvau pamiršusi Darrylo.“ – atsidūsta ji. – „Bet vestuvės buvo vienintelis būdas ištrūkti iš labai griežtų taisyklių tėvų namuose. Mano santuoka truko tik dvejus metus – mano širdis vis dar priklausė Darrylui.“

REKLAMA

Vėliau ji ištekėjo dar kartą ir susilaukė trijų vaikų – Stacey, kuriai dabar 29, Christiano, kuriame dabar 27, ir Jordano, kuriam dabar 23–eji. „Kartu praleidome 21 metus.“ – sako ji. Bet net ir ilgametėje santuokoje ji dažnai pagalvodavo apie Darrylą.

Jis, kaip ir jo tėtis ir senelis, tapo karininku – 1988 metais jis įstojo į Karališkąją kariuomenės policiją ir tarnavo Centrinėje Amerikoje, Šiaurės Airijoje, o taip pat dalyvavo kovose su IRA per bombardavimus Londone aštuntojo dešimtmečio pabaigoje ir devintojo pradžioje. „Nepakanka pasakyti, kas esu matęs baisių dalykų. Mačiau, kaip šalia manęs žūva mano geriausi draugai.“

Lankydama brolį Andy, Polly klausdavo, ar jis ką nors žino apie Darrylą. „Kai buvau sunkiai susirgęs virusu, žinau, kad ji labai dėl manęs jaudinosi.“ – sako Darrylas.

„Dažnai apie jį pagalvodavau, norėdavau žinoti, kad jis saugus.“ – sako ji. – „Jis buvo pirmoji mano meilė.“ Darrylas buvo vedęs, baigęs tarnauti kariuomenėje jis pradėjo dirbti vilkikų grąžulų montuotoju.

Praėjus dviem mėnesiams po jo dukros Sophios gimimo jis pateko į pateko į avariją – automobiliai susidūrė kaktomuša. „Mano furgone buvusi įranga ant manęs užkrito, likau prispaustas ir įstrigęs.“ – sako jis. Tik savo nardymo su akvalangu įgūdžių dėka jam pavyko leisti organizmui sureaguoti į oro trūkumą.

Atsibudęs ligoninėje jis nustebęs pamatė gydytoją iš kariuomenės, kuris buvo jį gydęs ir anksčiau. „Tai sukėlė potrauminį streso sindromą.“ – sako jis. Avarijos metu buvo sužalota jo kaktos sritis, ir jis prarado atmintį.

Polly santuoka iširo ir ji užmezgė audringus santykius. „Vis dar dažnai pagalvodavau apie Darrylą, svarstydavau, kaip jam sekasi.“ – atsidūsta ji. Tuomet, 2015 metais, abu jie gavo ypatingą kvietimą į tas pačias vestuves.

„Tuokėsi Seanas – berniukas, kurį paauglystėje prižiūrėdavome. Tą dieną, kai pamačiau Darrylą, man suspurdėjo širdis!“ – atsimena Polly. – „Jis taip gražiai atrodė su kostiumu, visi jo medaliai dailiai švietė. Jis vaikščiojo su lazdele dėl pėdos operacijos, bet jo vaiskiai mėlynos akys vis dar taip pat švytėjo.“

REKLAMA

„Dar labiau jos nušvito, kai pamačiau Polly.“ – šypsosi Darrylas. – „Ji atrodė gražiau, nei bet kada anksčiau. Man tiesiog pakirto kojas. Buvau iki ausų išsišiepęs kaip Češyro katinas.“

Polly sako, kad jį pamačiusi nuėjo tiesiai pas jį. „Buvo nuostabu jį ir vėl pamatyti – pasijutau kaip paauglė. Nusprendžiau, kad šį kartą neleisiu jam dingti!“ „Po visų išgyvenimų turbūt nebebuvau tas pats žmogus.“ – sako jis. – „Bet gerai žinojau, ką jai jaučiu. Supratau, kaip jos pasiilgau.“

Pora tuoj pat vestuvėse susirado nuošalią vietelę. „Lyg būtume grįžę į senas geras dienas.“ – juokiasi Polly. Tą vakarą jiedu pasižadėjo palaikyti ryšį – taip ir padarė, susirašinėdami žinutėmis, telefonu ir Feisbuku. „Palaikyti ryšį buvo daug lengviau.“ – sako Polly. Jis jai papasakojo apie avariją ir apie potraumatinį streso sindromą, o ji pasidalino nelaimingų santykių išgyvenimais.

Iširus ir Darrylo santuokai jiedu susitiko Polly dukros namuose. „Buvo visko – ne tik bučiniai.“ – juokiasi Darrylas. – „Žinojau, kad niekada nenustojau jos mylėti.“

2017 metų rugpjūčio mėnesį po kivirčo su partneriu Polly paskambino Darrylui. „Nebegalėjau daugiau tverti.“ – sako ji. – „Jis man pasakė sėsti į autobusą ir važiuoti tiesiai pas jį.“

„Kaip kareivis, esu įpratęs saugoti kitus, todėl norėjau apsaugoti ir Polly.“ – sako jis. – „Mylėjau ją ir norėjau, kad ji būtų saugi.“ Tuomet ji atvažiavo 30 kilometrų iki jo namų Northemptone. „Daugiau taip ir neišvažiavau.“ – sako ji. Pora atsigriebė už prarastus dešimtmečius. „Jo užpakaliukas vis dar dailus.“ – juokiasi Polly.

Taip pat ir Polly turi negalią – jai pasislinkę septyni slanksteliai, todėl pora daug laiko praleidžia namuose. „Bučiuojamės ant sofos kaip paaugliai.“ – šelmiškai šypsosi Darrylas, rašoma mirror.co.uk.

Polly pasiryžusi daugiau jo nepaleisti. „2018 metų rugpjūtį atnešiau jam kavos į lovą ir paklausiau, ar atsimena, kad šiandien – mūsų metinės.“ – šypsosi ji. – „Žinoma, kad jis nebuvo pamiršęs!“ Darrylas juokiasi. Tuomet Polly iš chalato kišenės išsitraukė sidabrinį žiedą. „Pasiūliau jam susituokti.“ – sako ji. – „Jis tik paklausė, ar nejuokauju, bet aš tiek metų to laukiau!“

REKLAMA

Šį kartą jie džiugiomis žiniomis pasidalino su savo šeimos nariais. 2019 metų liepos mėnesį pora susituokė Northemptono rotušėje – Darrylas jaunavedžių automobiliui atsivežė iš kariuomenės laikų turimą „Land Rover“. „Norėjau, kad jis būtų su karininko uniforma – su ja jis taip gražiai atrodo.“ – sako Polly.

Artėjant pirmosioms vestuvių metinėms pora sako, kad negalėtų būti laimingesni. „Galiu praleisti visą amžinybę su mergaite, kuri prieš tiek daug metų užkariavo mano širdį.“ – šypsodamasis sako jis.

„Jis žino, kad per dešimtąsias vestuvių metines noriu atnaujinti įžadus.“ – sako Polly. – „Tiek laiko praleidome atskirai, noriu amžinai švęsti, kad pagaliau esame kartu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų