Medžio plastiko kompozitas – puikus pasirinkimas ilgaamžei tvorai

Medžio plastiko kompozito lentos yra gana nauja medžiaga, tačiau dėl savo unikalių savybių ji susilaukia vis daugiau vartotojų pripažinimo. Svarstant kokias medžiagas rinktis tvorai ir vartams, būtinai įvertinkite ir šį variantą.

Iš ko gaminamas medžio plastiko kompozitas

WPC (wood plastic composite) kompozitas yra visiškai ekologiška medžiaga, kuri gaminama iš medienos ir plastiko. Aukštos kokybės WPC produktų sudėtį sudaro 60% medienos plaušų, 30% didelio tankio plastiko ir 10% specialių priedų. Pastarieji priedai suteikia spalvą, užtikrina medžiagos atsparumą UV spinduliams, tolygiai suriša komponentus ir gaminiui suteikia atsparumo neigiamam atmosferos poveikiui. Dėl savo išskirtinių savybių kompozito lentos naudojamos terasoms, pavėsinėms, tvoroms ir kitiems projektams, kuriems būtinas patvarumas ir atsparumas drėgmei.

Savybėmis, kuriomis pasižymi WPC kompozito tvoros

WPC kompozitas sujungia geriausias medienos ir plastiko savybes, todėl iš šios medžiagos pagamintos lentos pasižymi estetišku vaizdu ir išskirtiniu patvarumu. Tokios tvoros lentos yra visiškai atsparios nepalankiam atmosferos poveikiui. Jų kokybei nekenks nei dideli temperatūrų svyravimai, nei UV spinduliai, nei krituliai. Visus šiuos oro išbandymus kompozito tvora atlaikys nesupūdama, nesuskeldėdama, neprarasdama savo spalvos, ir išlaikydama visas savo savybes. Atsparumas drėgmei, reiškia, kad jūsų tvorai pavojaus nekels ir pelėsis. Taip pat medžio plastiko kompozito lentoms negali pakenkti vabzdžiai.

REKLAMA

Nereikia jokios papildomos priežiūros

Visas aukščiau išvardintas savybes WPC kompozito tvoros lentos išlaikys visą savo eksploatavimo laiką, nereikalaudamos jokios papildomos priežiūros. Jums nereiks rūpintis nei tvoros perdažymu, nei impregnavimu. Esant poreikiui, tvorą galite greitai ir efektyviai nuplauti aukšto slėgio valymo įrenginiu. Toks plovimo metodas niekaip nepakenks tvorai.

Medžio estetika

WPC kompozito lentos gali būti lygiu paviršiumi arba turėti medžio raštų faktūra. Lygios tvoros lentos, dėl savo santūrumo, puikiai derės modernioje aplinkoje. Vertinantiems medžio estetiką, verta atkreipti dėmesį į medžio faktūrą atkartojančia kompozito tvoros lentas. Toks pasirinkimas leis sukurti skoningą aplinką, nepatiriant visų medžio lentų reiklios priežiūros sąlygojamų nepatogumų. Klientai tvorai dažniausiai renkasi natūralią medieną primenančias šviesiai ir tamsiai rudos spalvos kompozito lentas. Tačiau plati spalvų paletė leis atrasti jūsų projektui tinkamiausią varaintą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų