Medikų klaida sugriovė mergytės gyvenimą: mama kovos iki galo

23-ejų Amber Woollard Jungtinės Karalystės medikams pateikė šokiruojančius kaltinimus. Praėjusiais metais moteris atvyko į Norfolk and Norwich University ligoninę, kurioje net 72 valandas kentė gimdymo sąrėmius, kol, galiausiai, buvo skubiai išvežta į operacinę.

Po Cezario pjūvio Amber išvydo savo dukrelę, kuri, deja, dėl neapdairios medikų klaidos visą gyvenimą ant veido turės randus. Atliekant Cezario pjūvį skalpelis kliudė kūdikio veidą ir perrėžė jį. Jauna mama tvirtina, kad kovos iki galo, kad mažylės randai būtų kuo mažiau matomi, o ligoninės personalas atsakytų už padarytas klaidas.

Mergaitė, kuriai tėvai suteikė Valenci vardą, po Cezario pjūvio buvo skubiai išnešta slaugių (midwives – aut.), kurios vėliau mamai pasakė, kad mergaitė gimė su nedidelėmis veido deformacijomis. Mama pasakojo, kad medikai jai tvirtino, esą taip nutiko dėl to, kad mergaitė gimdoje buvo netinkamoje pozicijoje.

Atsigavusi po patirto skausmingo gimdymo, mergaitės mama nusprendė atidžiau pasidomėti, ar išties įmanoma, kad kūdikis gimdoje susižeistų taip, kad liktų randai. Ji tarėsi netgi su plastinės chirurgijos specialistais, kurie jai užtikrintai patvirtino, kad tokie randai neatsiranda dėl netinkamos kūdikio padėties gimdoje.

„Suprantate, tai ne tik NHS klaida, bet dar ir jų bandymas išsisukti iš padėties, vengiant atsakomybės. Mano miela dukrelė tik dėl jų kaltės visą gyvenimą vaikščios su randais ant veido. Niekada daugiau nesugebėsiu pasitikėti JK medikų darbu.

Kai ji gimė, man iškart buvo pasakyta, kad mergaitei gimdoje kažkas nutiko, ją reikia skubiai apžiūrėti. Vėliau man patvirtino, esą jos padėtis gimdoje buvo labai kebli, dėl to ant jos veido atsirado randai. Tačiau kai tik atsigavau po gimdymo ir patirto šoko, supratau, kad kažkas čia neaišku.

Matyti savo kūdikį su akivaizdžiais sužeidimais ant veido – labai skaudu. Aš ją myliu ir mylėsiu visokią, juk ji mano vaikas, tačiau man neramu, kad jos laukia ateityje. Jos veidas – su giliais randais, o vaikai juk žiaurūs… Jau ir dabar žmonės gatvėje dažnai klausia, kas nutiko mergaitės veideliui“, - nerimo neslėpė jauna mama.

REKLAMA

Valenci jau kitais metais suplanuotos kelios korekcinės operacijos, kurios kiek įmanoma labiau sumažintų žymius randus, tačiau galutinai jų panaikinti nepavyks.


Rašyti komentarą...
K
Kvy
2019-09-02 09:47:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš dėl daktarų klaidų likau neįgali.
Atsakyti
0

V
Visko būna, deja...
2019-08-30 18:47:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano vaiką irgi turbūt reikėjo imt pjūviu, bet laukė, kol pagimdysiu. Per visą gimdymą sakė, kad kažkas negerai, bet nesiėmė net kviest gydytoją. Pasakiau, kad pridusus gimė, tai manęs net neklausė. Sako spalva nelabai negraži, bet įvertino 9. Po pusės dienos pamatė, kad nekvėpuoja vaikas kartkartėm. Tada jau ėmėsi rimtesnių veiksmų. Nieko neskundžiau, bet stebiuosi, kaip taip abejingai reagavo, kai aš nuolat kartojau, kad tikrai kažkas negerai...
Atsakyti
-7

.
...
2019-09-01 22:41:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tonusai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų