Mamos ruošti pietūs vaikui papiktino internautus: „Gėda, mamyte“

Mama internete liko kitų tėvų sugėdinta už keturmetės dukros pietų dėžutės nuotrauką. Mamos ir tėčiai jos paruoštus vaiko pietus vadina „gėdingais“.

Moteris iš Australijos didžiavosi savo paruoštais sveikais pietumis vaikui – ji į dėžutę įdėjo sumuštinių su kumpiu ir sūriu, pistacijų, jūržolių trapučių, riestainių, žirnių, migdolų ir vynuogių.

Mama labai džiaugėsi, kad ši pietų dėžutė – ne prastesnė nei suaugusio žmogaus ir nusprendė jos nuotrauka pasidalinti feisbuke. Tuo ji norėjo kitus tėvus įkvėpti savo vaikams ruošti įdomų maistą, rašoma dailystar.co.uk

Moteris rašė: „Mano keturmetė dukra neseniai pradėjo eiti į mokyklėlę. Ir štai kaip man puikiai sekasi pietų dėžučių konkurse.“

Deja, kitos mamos ir tėčiai tuoj pat neigiamai įvertino jos paruoštus pietus, sakydami, kad jie skirti suaugusiam žmogui, o keturmečiai vaikai valgo „tik keptus vištienos pirštelius“.

Vienas žmogus komentavo: „Palauk, kol turėsi paauglę ir nusiųsi ją į mokyklą su tokia dėžute... Tikra gėda, mamyte.“

Kita komentatorė abejojo, ar keturmetė mergaitė sugebėti išlukštenti pistacijas. Po ištisos lavinos neigiamų komentarų, ta pati mama pasidalino dar viena pietų dėžutės nuotrauka ir sakė, kad ketina ir toliau ruošti smagius sveikus pietus savo vaikui.

Ji teigė: „Niekada nemaniau, kad pietų dėžutės nuotrauka gali sukelti tokią diskusiją, tiek kritikos ir kontraversiškumo. Esu labai nustebusi ir, beje, gavau papildomos motyvacijos dalintis savo sumanymais.“

Antrojoje jos dėžutėje buvo arbūzo, pusė avokado, fetos sūrio, jūržolių trapučių, kietai virtas kiaušinis, džiovintų abrikosų, pupelių ir avižinių blynų su šonine ir parmezanu.

Mama komentavo: „Tikrai skanu, ar ne?“

Tačiau šis patiekalas, skirtingai nei pirmasis, susilaukė pagyrų. Viena moteris rašė, kaip norėtų, kad jos sūnus valgytų tokį maistą ir kad kas nors jiems tokius pietus paruoštų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų