Mamos poelgis pribloškia: palikusi vaiką kaimynei daugiau taip ir negrįžo

Moteris kaimynės vaiką turėjo prižiūrėti tik tol, kol mama grįš iš parduotuvės, bet ji niekada taip ir nebepasirodė. Praėjus daugeliui metų, Rosalinda prisimena tą lemtingą dieną ir savo apsisprendimą auginti berniuką.

Kaimynės paprašyta mažą vaiką prižiūrėjusi moteris galiausiai jį išaugino kaip savo, kai mama taip ir negrįžo iš parduotuvės. „TikTok“ ši moteris, vardu Rosalinda, pasidalino savo neįtikėtina istorija, kuri pakeitė jos gyvenimą.

Incidentas nutiko prieš 50 metų, kai moteriai buvo vos virš dvidešimties. Berniukas su ja augo tol, kol jam suėjo 18.

Kaimynė paprašė pažiūrėti vaiką

Vaizdo įraše ji pasakoja: „Kai man buvo vos virš dvidešimties, po daugelio išsamių tyrimų galiausiai sužinojau, kad niekada negalėsiu susilaukti savo vaikų. Tada vieną dieną mano kaimynė paprašė pažiūrėti jos vaiką, kol ji nueis į parduotuvę. Aš, žinoma, sutikau, bet ji niekada taip ir negrįžo. Tas berniukas su manimi liko visą laiką, kol buvau ištekėjusi, kol jam suėjo 18 metų – tada jis atrado savo tėtį ir išsikėlė naujo gyvenimo pradėti su juo, o gal ir su savo mama, tiksliai nežinau.“

Dabar moteriai jau virš 70 metų, ir ji pasakoja, kaip šis nutikimas ją paskatino globoti našlaičius. Ji sakė: „Taigi, nusprendžiau tapti globėja. Mano pirmojo globotinio vardas buvo Adeola. Per daugelį metų esu globojusi daugelį vaikų, kol galiausiai įsivaikinau savo dukrą.“

@mamarosalinda

How I started #fostering and my #daughter’s #adoption #foryoupage #fyp #storytime #storyteller #story #family #viral #drama #baby #children #love

♬ Surrender - Natalie Taylor

Moteris mergaitę, vardu Lola, įsivaikino 1990 metais. Dabar jai jau virš trisdešimties, ir ji kartais taip pat pasirodo mamos tiktoko vaizdo įrašuose. Rosalinda tiktoke yra užsiregistravusi vardu „@mamarosalinda“ – ji dalinasi istorijomis iš savo praeities ir tais momentais, kurie labiausiai nulėmė jos gyvenimą, rašoma dailystar.co.uk.

Per dvi savaites šį jos vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 1,5 milijono žmonių, jį įvertino daugiau nei 250 000 žmonės. Rosalindos sekėjus labai nustebino jos poelgis – jos gerumą daugelis įvertino ir komentarų skiltyje.

Viena naudotoja rašė: „Esi angelas ant žemės! Pagarba!“

Kita rašė: „Tie gydytojai tau sakė netiesą – esi tokia mama, kokia daugelis norėtų būti. Tu pakeitei pasaulį.“

Iš 52 000 jos sekėjų daugelis norėjo jai pasakyti, kokia ji yra gera ir rašė, kad ji yra nuostabios sielos ir dvasios žmogus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų