Mamos išrinktas vardas sūnui įsiutino visą giminę: prašo jį pakeisti

Išrinkti kūdikiui vardą – ne visada paprasta. Viena moteris nusprendė pasidalinti savo vardo sūnui idėja, bet nesulaukė pozityvios reakcijos.

Būsimos mamos šeimos narė papasakojo, kad moteris savo sūnų ruošiasi pavadinti Adolfu. Visai suprantama, kodėl daugelis žmonių šį vardą sieja su Hitleriu – būtent ši asmenybė pirma ateina į galvą, išgirdus Adolfo vardą.

„Reddit“ publikuotame įraše moters sesuo prašė patarimų, kaip sesę įtikinti vaikui duoti kitokį vardą. Moteris rašė: „Aš nesilaukiu, bet pagalvojau, kad gal kas iš jūsų turės kokių patarimų.

Mano sesuo 7 mėnesį nėščia ir nori savo sūnų pavadinti Adolfu.  Ne, ji nėra nacė, bet sąmoningai nori vaikui duoti „problematišką“ vardą, kad jis pajustų tai, ką jaučia vaikai iš ne tokių privilegijuotų šeimų, rašoma dailystar.co.uk

Aš žinutėje jos labai prašiau to nedaryti, o ji man atrašė taip: „Vertinu tai, kad taip rūpiniesi šiuo kūdikiu, bet šiame susiskaldžiusiame pasaulyje ir vaikus auklėti reikia radikaliai.“

Moteris pripažino, kad greičiausiai su tokiu vardu jos sūnus „keleto darbų negaus“. Bet ji sako, kad tai jo būsimus darbdavius privers „akimirkai sustoti“ ir vietoj jo prisiminti mažumoms priklausančius kandidatus. Būsima mama sako, kad jos sūnus dėl to „užaugs geresniu žmogumi“.

Dabar jau ištrintame „Reddit“ įraše daugelis žmonių moterį dėl tokio pasirinkimo kritikavo.


Rašyti komentarą...
A
Adolfas
2021-01-07 17:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
mano vardas toks ir ką?
Atsakyti
-21

A
Adolfas
2021-01-07 13:40:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
normalus vardas
Atsakyti
-14

U
Usmc
2021-01-07 16:54:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kas čia blogo vardas kad Adolfas
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (113)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų