Mamos idėja sudrebino internetą: siūlo paaugliams duoti prezervatyvų dėl 1 priežasties

Trijų vaikų mama pasidalino vaizdo įrašu, kuriame sako, kad seksualumą atrandantiems paaugliams užsiimantiems masturbaciją reikėtų duoti prezervatyvų, kad jie mokytųsi saugotis.

Moteris giriama už jos sugalvotą metodą, kaip padėti paaugliams mokytis pažintis savo kūną. Tiktoko naudotoja, pasivadinusi Shug privatumo sumetimais, papasakojo apie savo „kontraversišką“ idėją vaizdo įraše, kurį jau peržiūrėjo tūkstančiai žmonių. Ji sako, kad vaikams yra „normalu, natūralu ir sveika“ pažinti savo kūną, bet berniukams reikia išmokti tai daryti švariai.

„Žinau, kad yra daugybė juokelių apie losjonus, drėgnas servetėles, sustirusius rankšluosčius ir kojines, bet paklausykite, ką noriu pasakyti“, – vaizdo įraše kalba ji.

@lackofimpulsecontrol

Self-Exploration (both physical and mental) is super common across the lifespan. This ##BodyTalk promotes safe standards AND a helps laundry woes! ##FYP

♬ original sound - Shug CM

Siūlo duoti prezervatyvų

Moteris siūlo bręstantiems paaugliams duoti prezervatyvų, kad jie mokytųsi užsiimti saugiu seksu, rašoma dailystar.co.uk.

Ji tęsia: „Tik pagalvokite. Lengva išvalyti, jie išmoksta jį užsidėti ir pripranta prie tokio jausmo. Todėl kai jie pradės seksu užsiimti su partneriais, nejaus jokio diskomforto. Juk koks būtų nuostabus pasaulis, jei visi penius turintys žmonės susijaudinę iškart pajustų instinktą griebtis prezervatyvo.“

Shug savo jaunam amžiui pritaikytais vaizdo įrašais susirinko 484 000 sekėjų, tačiau populiariausias jos įrašas yra šis apie masturbaciją – jį jau pamatė daugiau nei milijonas žmonių.


Rašyti komentarą...
Z
Zaraza
2021-05-28 19:38:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė. Palaikau jos idėją! o db vyrai verkia, kad oij neee,man nepatogu.. nejaučiu malonumo ir t.t.. o kodėl dėl to turi kentėti moteris? ryti tabletes? o jei dar jis perneš kokią ligą??
Atsakyti
0

N
Negauni?
2021-05-27 18:41:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas tau cia negerai?
Atsakyti
-1

M
Mana
2021-05-27 16:38:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk kūniški malonumai alina organizmą.Tai ką nežinot?Kai per daug to malonumo,paskui tampi impotentu.Čia liečia ir paneles,moterys.Juk gali apsikrėst įvairiom ligom.Kaip ji apie tai nepagalvojo.Nereik skatinti tos kūniškos meilės,o propaguot dorovė.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų