tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Šeima pakraupo: mama užmezgė romaną su 16-mečio sūnaus draugu (nuotr. facebook.com)

Šešiasdešimtmetė Marilyn Buttigieg iš Crawley Vakarų Sasekso su savo vyru, trisdešimt vienerių Viljamu Smitu, susipažino 2006-ųjų birželį, kai sūnus po pamokų draugą parsivedė namo.

6

Šešiasdešimtmetė Marilyn Buttigieg iš Crawley Vakarų Sasekso su savo vyru, trisdešimt vienerių Viljamu Smitu, susipažino 2006-ųjų birželį, kai sūnus po pamokų draugą parsivedė namo.

REKLAMA

Viljamui tuo metu buvo šešiolika metų ir jis buvo jos sūnaus geriausias draugas ir nuolat užsukdavo pažaisti video žaidimų. Marilyn ir Viljamą „natūraliai traukė vieną prie kito“, tarp jų užsimezgė santykiai ir 2009-ųjų balandį jiedu susituokė.

Nepaisant to, kad prarado didžiąją dalį draugų ir šeimos, pora sako, kad dabar „pasielgtų lygiai taip pat“ ir jie vis dar laimingai įsimylėję, rašo metro.co.uk.

Vis dar įsimylėję

Marilyn, valymo paslaugų kompanijos savininkė sakė: „Mes su Viljamu vis dar įsimylėję. Mes beveik niekuomet nebūnam atskirai, o jeigu taip kartais nutinka – labai vienas kito pasiilgstame. Jis mano sielos draugas. Per eilę metų mes patyrėme daug neapykantos, mane vadino pedofile, tačiau mes visuomet turėjome vienas kitą. Mes išlikome ištikimi sau ir savo jausmams, o tai yra svarbiausia“.

REKLAMA

Viljamas, filmų prodiuseris, sakė: „Žinojau, kad tai, kas vyksta tarp mūsų, yra ypatinga. Ji buvo ir vis dar yra mano svajonių moteris“.

Po pirmojo susitikimo Viljamas pradėjo padėti Marilyn namuose, nes ją kankino lėtinis nuovargis – lėtinė liga, kelianti ypatingą nuovargį, raumenų skausmus ir kitus simptomus.

REKLAMA

Neilgai trukus, jų draugystė peraugo į kažką romantiško, tačiau abu dvejojo – jiems jau teko patirti patyčias iš šeimos narių dar prieš tampant pora.

„Nenorėjau atimti iš Viljamo jo gyvenimo“, − teigia septynių vaikų mama Marilyn.

Nenorėjo daugiau vaikų

„Aš nenorėjau daugiau vaikų, tačiau nenorėjau sulaikyti Viljamo nuo šeimos, jeigu jis jos norėjo. Mano šeima mus teisė už tai, kad buvome draugai ir jau galvojo, kad esame kažkas daugiau dar prieš mums tampant pora – tiesiog todėl, kad Viljamas man padėdavo. Tiesą sakant, manau, kad tai mus dar labiau pastūmėjo vieną prie kito“.

REKLAMA

Viljamas sako, kad tai jis „įkalbėjo“ Marilyn pradėti santykius: „Ji mane vis tardė, norėdama įsitikinti, ar aš buvau tikras, kad tai buvo tai, ko aš noriu. Pasakiau jai, kad esu 100% tikras“. Po ilgo pokalbio jie nusprendė pamėginti ir greitai persikėlė gyventi kartu.

Marilyn pasakojo, kad visi, išskyrus vieną iš jos vaikų, jos išsižadėjo, tačiau pora vienas kitą palaikė ir stipriai vienas kitą pamilo. Nuo tada Viljamas prarado bet kokį ryšį su savo šeima.

REKLAMA
REKLAMA

2009-ųjų vasarį Viljamas pasipiršo ir greitai po to pora susituokė tų metų balandžio mėnesį. Jie mėgavosi medaus mėnesiu Gibraltare – iš ten yra kilusi Marilyn.

„Mes daug kentėjom nuo neapykantos per eilę metų“, − sako Viljamas.

„Ir praradome savo šeimas, tačiau dabar mes esame šeima. Žmonės skriaudžia mus ir praeityje tai įtakojo mano darbus, tačiau dabar viskas jau geriau. Esu pavadinta pedofile daugiau kartų, nei galiu prisiminti“, − pridūrė Marilyn.

REKLAMA

„Mes patyrėme tikrą pragarą, dar ir dabar randame vinimis pradurtas padangas. Žmonės tiesiog negali palikti mūsų ramybėje“.

Marilyn sako, kad nustojo galvoti, ką pamanys žmonės ir nebesigėdina pasibučiuoti, sakydama „tegul jie žiūri, jeigu taip nori“.

Pora dabar renka lėšas su tikslu sukurti filmą apie savo istoriją. „Mes norime papasakoti savąją mūsų istorijos versiją“, − teigė Viljamas. „Ir norime pakeisti smerkiančias žmonių nuostatas dėl amžiaus skirtumo santykiuose“.

Marilyn pridūrė: „Manau, kad žmonių samprata dar turi keistis. Negaliu įsivaizduoti kito labiau mane mylinčio žmogaus kaip Viljamas. Aš juo pasitikiu dėl visko“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų