Mama ragina kuo greičiau išmesti šiuos žaislus: vos neatėmė sūnaus regos

Specialūs vonios žaislai atrodo ne tik mielai, bet gali ir palengvinti mažylių maudymą vonioje. Tačiau viena mama savo kailiu patyrė, kodėl visgi šių žaislų geriau nepirkti.

7

Savo istorija ir įspėjimu tėvams ji pasidalino „Instagram“.

„Aš kai ką išmokau. Aš sėdėjau kelis mėnesius ir galvojau apie tai, nes nežinojau, ar kažkas norės tai matyti. Tačiau galiausiai nusprendžiau, kad žmonės turi tai žinoti. Be to, tai verčia sunerimti, todėl priimkite, kaip įspėjimą“, – rašė ji.

Moteris žinojo, kad vanduo gali įstrigti vonios žaislo viduje, o ypač guminiuose, kurie gali švirkšti vandenį. „Mačiau nuotraukas, kurios rodė, kad jų viduje susidaro pelėsis. Aš stengdavausi išspausti iš jų vandenį kiekvieną kartą panaudojus, valydavau juos balikliu ir tikrindavau juos prieš šviesą, ar nesimato pelėsio. Tačiau nežinojau, kad jų vidus niekada neišdžiūva iki galo, o tai reiškia, kad juose bakterijos gali laisvai daugintis“.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspėja tėvus dėl populiarių žaislų: gali baigtis blogai

Moteriai vieną dieną pasakė, kad jos sūnus maudydamasis iš žaislo iššvirkštė vandens ir pataikė juo sau į akį.

„Po to jo akis pasidarė raudona. Galvojau, kad ją tiesiog sudirgino vanduo. Tačiau tą vakarą situacija pablogėjo ir nuvežėme jį į greitosios pagalbos skyrių. Įtarėme, kad jam konjunktyvitas. Gydytojai patvirtino mūsų spėjimą ir sulašino pirmąją lašų dozę. Nusprendžiau vidurį nakties dar kartą įlašinti jam vaistų, kad būčiau tikra, kad ryte situacija bus geresnė“, – rašė moteris. Tačiau ji pamatė sūnų su dvigubai patinusia akimi, o raudonis jau buvo atsiradęs ir ant skruosto. „Mes nedelsdami nuvykome į greitosios pagalbos skyrių, kur gydytojas davė jam antibiotikų. Tuomet buvo pusė 3 ryto. Kai 6 valandą jis prabudo, aš pradėjau rėkti ir dar kartą išvykome į ligoninę.

Jam pakilo aukšta temperatūra, o akis buvo tokia ištinusi, kad nebesimatė, kur yra jo akies vokai, o kur pati akis“.

Ligoninėje berniukui buvo pradėti leisti antibiotikai tiesiai į veną, o dėl didelio patinimo buvo atlikta kompiuterinė tomografija, norint patikrinti ar nepažeista akių tinklainė. Stipri celiulito infekcija buvo išplitusi ant veido ir abiejų akių.

„Buvau įspėta, kad jis gali prarasti regėjimą, bet galų gale, ačiū Dievui, jo akys sugijo.

Taigi, jūs turite vonios žaislų? Kuo greičiau juos išmeskite. Jų išvalyti neįmanoma. Net neverta stengtis, bakterijos vis tiek skleisis jų viduje“, – įspėja moteris.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-03-22 15:35:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū Dievui,kad laimingai baigėsi.
Atsakyti
-11

A
Ačiu
2021-03-22 16:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė mama. Tai beabejo svarbi informacija. Geriau nerizikuosiu yokių žaislų turėti.
Atsakyti
-14

V
Vita
2021-03-22 15:35:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū Dievui,kad laimingai baigėsi.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų