Moters atvira išpažintis apie celiulitą sužavėjo tūkstančius: pasakė tiesą

Fitneso trenerė savo sekėjus ragina būti geresniems savo kūnui. Sporto mokslų ekspertė Hayley Madigan sako metams bėgant išmokusi mylėti savo kūną.

Kai dalyvaudavo fitneso konkursuose, ji nerimaudavo dėl kiekvieno, net ir smulkiausio trūkumo. Celiulitas ją neramino labiausiai, bet dabar ji išmoko priimti ir tai, rašoma dailystar.co.uk

Portsmute, Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Hayley sako: „Anksčiau man labai nepatikdavo mano kojos ir aš darydavau viską, kas įmanoma, kad tik atsikratyčiau celiulito. Daugelį metų niekaip negalėjau su juo susitaikyti, ir net kai mano kūne beveik nebuvo riebalų, celiulitas vis tiek niekur nedingo! Net ir ant scenos!

Todėl man vienintelis būdas priimti save tokią, kokia esu, ir gerbti save, kaip esu nusipelniusi, buvo su tuo susitaikyti. Ir tikrai, gaila, kad man tai nepavyko anksčiau. Pasitikėjimas savimi ir meilė sau, kurios visi nusipelnome, yra geriausia dovana, kokią sau galite pasidovanoti.“

Tad kaip priimti savo „trūkumus“, kaip tai pavyko šiai fitneso trenerei? Hayley sako, kad reikia sau būti tokiems geriems, kokie esate kitiems.

Ji pataria: „Nustokite su savimi elgtis kitaip, nei su kitais žmonėmis. Nustokite iš savęs reikalauti kiekvieną dieną viską daryti tobulai. Šiuo metu iki normalaus gyvenimo mūsų dar laukia ilgas kelias, todėl daugelis jaučia nerimą.

Mano patarimas toks: palaikykite ne tik kitus, bet ir save! Būkite geri savo pačių kūnui ir protui! Būkite empatiški ne tik kitiems, bet ir sau! Ir svarbiausia, rodykite atjautą taip pat ir SAU!“

Hayley įrašas socialiniame tinkle per kelias dienas surinko daugiau nei 16 600 patiktukų – daugelis ją gyrė už tokį teigiamą požiūrį į savo kūną.


Rašyti komentarą...
A
Aurelija
2020-12-19 15:05:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
pritariu 100% procentu :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų